„Šiaulių“ pergalių seriją nutraukė „Neptūnas“

2015 03 19 20:23
Fotodiena/lkl.lt nuotrauka

Klaipėdos „Neptūnas“ (26-5) iškovojo dar vieną pergalę BEKO–LKL čempionate. Lietuvos vicečempionai išvykoje 67:88 (20:20, 11:28, 19:17, 17:23) neturėjo vargo su „Šiaulių“ (15-16) ekipa. Tai buvo jau 26-oji klaipėdiečių pergalė šiame sezone, o šiauliečiams tai buvo 16-as pralaimėjimas.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po pirmų keturių minučių pirmavo (5:13). Visgi į tai „Šiauliai“ atsakė spurtu 10:2 ir išlygino rezultatą (15:15). Šeimininkai dar buvo įgavę penkių taškų pranašumą (20:15), tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai – 20:20.

Antrasis ketvirtis priklausė „Neptūnui“ – kėlinį spurtu 18:3 pradėję uostamiesčio ekipos krepšininkai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (23:38). Rokas Giedraitis bandė tempti „Šiaulius“, tačiau komandos atsilikimas dviženklis (31:42). Po dviejų taiklių tritaškių, ilgąją pertrauką klaipėdiečiai pasitiko pakilesnėmis nuotaikomis – 31:48.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino, tačiau praėjus pusei trečiojo kėlinio, „Šiaulių“ deficitas išliko toks pat (41:58). Po Mindaugo Girdžiūno tritaškio, „Neptūno“ persvara išaugo iki 22 taškų (41:63). Ketvirtį sėkmingiau baigė ir spurtu 9:2 atsilikimą kiek aptirpdė šeimininkai – 50:65.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Neptūnas“ apsukų nemažino – po Valdo Vasyliaus taiklių baudų skirtumas vėl tapo triuškinamas (55:75). Likusį rungtynių laiką klaipėdiečiai iniciatyvos iš rankų nebeišleido ir šventė užtikrintą pergalę – 67:88.