„Šiaulių“ uraganinis žaidimas garantavo pergalę prieš „Neptūną“

2014 05 07 21:19
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Lietuvos krepšinio lygos (BEKO LKL) antrose ketvirtfinalio rungtynėse „Šiaulių“ krepšininkai 95:66 nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ bei išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1:1.

Rungtynės prasidėjo keturiais iš eilės aikštės šeimininkų tritaškiais, kurie vos per keturias minutes šiauliečiams leido įgyti divženklę persvarą.

Itin aktyvus buvo Travis Leslie, kuris per pirmąjį kėlinį pelnė vienuolika taškų, o antrajame pridėjo dar šešis. Be T.Leslie, klaipėdiečiai nesusitvarkė ir su Vytautu Šulskiu, kurio sąskaitoje iki pertraukos - trylika pelnytų taškų. Vienintelė aikštės šeimininkų problema buvo Justas Sinica, kuris pirmoje pusėje pataikė net keturis tritaškius bei pelnė dvylika taškų. Tiesa, ši problema po pertraukos buvo išspręsta.

Žymiai agresyviau už klaipėdiečius žaidę „Šiauliai“ antrojo kėlinio pradžioje pramiegojo du tritaškius į savo krepšį, bet netrukus susigrąžino iniciatyvą bei atstatė šešiolikos taškų persvarą.

„Neptūnas“ dėjo visas pastangas, kad sušvelnintų atsilikimą, tačiau siaubinga gynyba jam neleido to padaryti. Šiauliečiai iki pertraukos pelnė net 56 taškus, taip susikraudami 21 taško persvarą.

Trečiasis kėlinys startavo abiejų komandų klaidomis, tačiau net ir chaosu geriau pasinaudojo šiauliečiai. Jie per keturias minutes pelnė keturis taškus, klaipėdiečiams leisdami įmesti vos vieną. Dar po minutės skirtumas tarp komandų pasiekė trisdešimt taškų.

Likęs laikas buvo tik formalumas, nes komandos pradėjo ruoštis lemiamoms rungtynėms, kurios gegužės 11 dieną bus žaidžiamos Klaipėdoje.

Daugiausiai taškų nugalėtojams pelnė: T.Leslie 19 (8 atkovoti kamuoliai), Rokas Giedraitis 14, V.Šulskis 13, Chrisas Cooperis 12.

„Neptūno“ gretose rezultatyviausiai žaidė: J.Sinica 18, Simas Galdikas 13, Marius Runkauskas 12.