„Spurs“ – per žingsnį nuo finalo

2014 05 30 9:21
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

NBA Vakarų konferencijos finalo dalyvės toliau pasikeisdamos triuškina viena kitą. Penktosiose serijos rungtynėse San Antonijaus „Spurs“ namie 117:89 (32:32, 33:23, 29:19, 23:15) nepaliko vilčių Oklahomos „Thunder“ krepšininkams ir serijoje išsiveržė į priekį 3-2.

Visose penkeriose serijos rungtynėse intrigos ketvirtuose kėliniuose jau nebūdavo. Pirmus du mačus San Antonijuje įtikinamai laimėjo „Spurs“, kitus du Oklahomoje – jau šeimininkai.

Namie „Spurs“ šioje serijoje pergales iškovoja vidutiniu 26,7 taško persvara, tuo metu išvykose pralaimi vidutiniu 11,1 taško skirtumu.

„Šį kartą žaidėme žymiai kiečiau, tiksliau, protingiau. Taip, kaip ir kalbėjome, kad reikia žaisti, – po dvikovos aiškino 19 taškų per 21 minutę pelnęs Emanuelis Ginobili. – Tai buvo rungtynes, kurias smagu stebėti ir smagu žaisti. Kai mes taip žaidžiame, viskas klostosi visiškai kitaip.“

Šį kartą San Antonijaus ekipa įtikinamą persvarą įgijo trečiajame kėlinyje. Jo pabaigoje šeimininkai spurtavo 12:4 ir pirmą kartą rungtynėse susikrovė 20 taškų pranašumą – 94:74.

Paskutiniame mačo ketvirtyje „Spurs“ lyderiai Tony Parkeris, Timas Duncanas ir Ginobili nė nebežaidė. Paskutines 9 mačo minutes nuo suolo stebėjo ir Kevinas Durantas su Russellu Westbrooku.

„Turime persigrupuoti ir po kelių dienų grįžti geresni“, – nedaugžodžiavo „Thunder“ strategas Scottas Brooksas.

Šeštoji serijos dvikova naktį iš šeštadienio į sekmadienį vyks Oklahomoje.

„Spurs“: Timas Duncanas 22 (12 atk. kam.), Emanuelis Ginobili 19, Kawhi Leonardas ir Danny Greenas po 14, Borisas Diaw 13, Tony Parkeris 12.

„Thunder“: Kevinas Durantas 25, Russellas Westbrookas 21, Reggie Jacksonas 11.