„Sūduva“ Baltijos moterų krepšinio lygoje lieka nepralaimėjusi

2016 01 13 20:43
Tomo Gaubio nuotrauka

Šeštąją pergalę 22-ajame Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionate iškovojo Marijampolės „Sūduva“. Be pralaimėjimų žengiančios Lietuvos vicečempionės A grupėje trečiadienį namuose 101:68 (29:26, 26:23, 28:2, 18:17) įveikė Liepojos „Vega 1/Liepaja“ (Latvija) krepšininkes.

Aikštės šeimininkės po pirmojo kėlinio pirmavo 29:26. 13-ąją min. viešnios persvėrė rezultatą 34:33. Po to „Sūduva“ laimėjo atkarpą 20:8 ir įgijo 11 taškų persvarą (53:42). Po dviejų kėlinių komandas skyrė šeši taškai (55:49). Trečiąjį kėlinį marijampolietės laimėjo net 28:2 ir nebepaliko varžovėms jokių vilčių.

Aikštės šeimininkės kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 48–31.

Liepojos komanda žaidė be susirgusios vienos savo lyderių Ievos Vytuolios.

Geriausiomis rungtynių žaidėjomis išrinktos Laura Svarytė („Sūduva“) ir Kristinė Silaraja („Vega 1/Liepaja“).

„Sūduvai“ L. Svarytė pelnė 22, Sandra Baliutavičiūtė ir Iveta Šalkauskė (9 atk. kam.) – po 16, Neringa Skadaitė (8 atk. kam.) – 15 taškų.

„Vega 1-Liepaja“ ekipai, kuri turi dvi pergales iš keturių galimų, 29 taškus pelnė K. Silaraja, 23 – Ilzė Jakobsonė, 8 – Kristina Petermanė.