„Sūduva“ be vargo įveikė „Rūtą-Universitetą“

2014 03 01 18:11
lmkl.lt nuotrauka

Praėjusiame ture trečiąją vietą užsitikrinusi Marijampolės „Sūduva“ iškovojo penktąją pergalę iš eilės. Nei karto ketvirtajame Lietuvos moterų krepšinio lygos reguliaraus čempionato rate dar nepralaimėjusios suvalkietės savo aikštėje nepasigailėjo autsaiderio Šiaulių „Rūtos-Universiteto“ - 95:54 (28:8, 24:11, 24:18, 19:17).

Kovos užuomazgos truko vos porą minučių. Vėliau „Sūduva“ padidino apsukas, ėmė sparčiai tolti ir po Ivetos Šalkauskės dvitaškio dar pirmajame kėlinuke susikrovė 20 taškų pranašumą. Antrajame kėlinuke Sabine Dukate dukart pataikė iš toli. Po antrojo taiklaus metimo aikštelės šeimininkės pirmavo 42:12.

„Sūduvos“ 30 taškų persvara laikėsi iki trečiojo ketvirčio vidurio. Vėliau marijampolietės dar kartą spurtavo. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje po Dovilės Saurazaitės dvitaškio jos pirmavo rekordiniu rungtynėse 44 taškų skirtumu - 83:39. Iki dvikovos pabaigos šiaulietėms jį pavyko nežymiai sumažinti.

„Sūduvai“ I.Prėskienytė pelnė 22 (11 atk. kamuolių), S.Dukate - 17, D.Saurazaitė - 16 (9 rez. perdavimai) taškų.

„Rūtos-Universiteto“ gretose išsiskyrė I.Kazlauskaitė ir S.Kuodienė, pelniusios, atitinkamai, 17 ir 12 taškų.