„Sūduva“ įtikinamai nugalėjo „Aistes-LSU-Paradis“

2014 12 13 16:57
lmkl.lt nuotrauka

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) lengvą pergalę iškovojo Marijampolės „Sūduva“ (10/3), kuri namuose rezultatu 100:51 (32:10, 31:10, 28:8, 14:23) įveikė Kauno „Aistes-LSU-Paradis“ (7/6).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Sūduva“, kuri sužaidus 5 minutes išsiveržė į priekį 13:4. Puikų puolimą pademonstravusios marijampolietės po pirmojo kėlinio susikrovė jau 22 taškų pranašumą ir prieš „Aistes“ pirmavo rezultatu 32:10.

Antrajame kėlinyje „Sūduva“ ir toliau nemažino apsukų, o kaunietės sunkiai rado kelių iki marijampoliečių krepšio. Įpusėjus ketvirčiui „Sūduva“ susikrovė labiau nei įtikinantį pranašumą – 43:10. „Aistės“ priešnuodžių prieš marijampoliečių puolimą taip ir nerado, o „Sūduva“ triuškino varžoves – 63:20.

Antroji rungtynių dalis tebebuvo tik formalumas. „Sūduva“ neatsipalaidavo iki rungtynių pabaigos, o „Aistės“ per likusį laiką atsilikimo nesušvelnino. Nuaidėjus rungtynių sirenai „Sūduva“ šventė pergalę rezultatu 100:51.

Ši pergalė užtikrino „Sūduvai“ vietą Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės finaliniame ketverte. Ten jau anksčiau pateko ir „Utenos“ ekipa. Likusios dvi dalyvės paaiškės, kai tarpusavyje susigrums 3–6 vietas po dvejų ratų užimsiančios komandos.

„Sūduva“: D.Saurazaitė 23 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), S.Baliutavičiūtė (7 atk. kam) 14, R.Mileškienė (8 atk. kam) 14, L.Rickevičiūtė, S.Dukate ir I.Šalkauskė po 11.

„Aistės-LSU-Paradis“: M.Petrauskaitė 14, L.Svarytė (11 atk. kam) 10, N.Skadaitė 8.