„Thunder“ dar kartą įgijo pranašumą

2016 05 23 8:41
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Oklahomos „Thunder“ krepšininkai Vakarų konferencijos finalo serijos trečiajame mače nepaliko jokių vilčių Oklando „Golden State Warriors“ ir dar kartą išsiveržė į priekį.

Kevino Duranto ir Russello Westbrooko vedama komanda savo žiūrovų akivaizdoje NBA čempionus sutriuškino 133:105 (34:28, 38:19, 45:33, 16:25) ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2–1.

Tai buvo rezultatyviausios Oklahomos komandos rungtynės atkrintamosiose varžybose.

„Thunder“ triuškinti varžovus pradėjo dar antrajame kėlinyje. Jo pradžioje rezultatas buvo lygus (40:40) tačiau tuomet Oklahomos krepšininkai surengė spurtą 32:7 ir įgijo 25 taškų persvarą (72:47).

Po ilgosios pertraukos apsukų nemažinusi „Thunder“ įgijo rekordinį 41 taško pranašumą (113:72), todėl paskutinio ketvirčio metu savo lyderiams suteikė poilsio.

41 taško „Warriors“ deficitas – didžiausias šį sezoną.

„Warriors“ kovą dėl kamuolių pralaimėjo 38:52. Ji pirmajame kėlinyje puolime atkovojo vos vieną kamuolį ir niekada nepirmavo dideniu nei 2 taškų skirtumu.

„Thunder“ lyderiai Durantas ir Westbrookas per tris kėlinius kartu spėjo pelnyti 63 taškus. Abu žaidėjai pataikė po 9 dvitaškius ir vieną tritaškį.

Antrojo kėlinio viduryje Draymondas Greenas veržiasi po krepšiu ir įspyrė „Thunder“ aukštaūgiui Stevenui Adamsui į tarpkojį. Už tai jam gresia suspendavimas.

Kitos serijos rungtynės vėl vyks Oklahomoje.

„Thunder“: Kevinas Durantas 33 (9/12 dvit., 12/12 baudos, 8 atk. kam.), Russellas Westbrookas 30 (9/14 dvit., 12 rez. perd., 8 atk. kam.), Serge“as Ibaka 14 (8 atk. kam.), Andre Robersonas (3/5 trit.) ir Dionas Waitersas po 13, Enesas Kanteris 10 (12 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 24 (4/6 dvit., 3/11 trit., 7/8 baudos), Klay Thompsonas 18 (2/8 trit.), Andre Iguodala 9.