„Unicaja“ su Saboniu ir Kuzminsku pralaimėjo Eurolygos čempionams

2013 10 19 8:46

Dviženklę persvarą trečiojo kėlinio pabaigoje dar turėjusi Malagos „Unicaja“ (0-1) ekipa ją iššvaistė ir pralaimėjo Eurolygos čempionams. Joano Plazos auklėtiniai išvykoje 61:69 (22:18, 11:8, 12:18, 16:25) turėjo pripažinti Pirėjo „Olympiacos“ (1-0) pranašumą.

„Unicaja“ diktavo savo sąlygas iki 28-os minutės (45:35), kai krito į duobę 4:25 ir atidavė iniciatyvą bei pergalę šeimininkams (49:60).

Pralaimėtojų gretose žaidė abu lietuviai. 17-metis Domantas Sabonis pelnė pirmuosius taškus Eurolygoje – iš viso surinko 2 (1/4 dvit., 2 atk. kam., 11 min.).

Mindaugas Kuzminskas taškų nepelnė (0/2 dvit., 0/2 trit., 1 atk. kam., 1 per. kam., 1 rez. perd., 15 min.).

„Olympiacos“: Vassilis Spanoulis (5 rez. perd.) ir Brentas Petway – po 13, Matthew Lojeski 12, Georgios Printezis 9, Kostas Sloukos 8 (6 rez. perd.).

„Unicaja“: Franas Vazquezas (10 atk. kam., 3 blok.) ir Zoranas Dragičius – po 12, Nikas Caner-Medley 9, Carlosas Suarezas ir Rafelis Hettsheimeiris – po 8.

Debiutantų mūšyje „Bayern“ sutriuškino Lenkijos čempionus

Pergalingai Eurolygoje debiutavo Miuncheno „Bayern“ (1-0) ekipa.

Vokietijos klubas C grupės rungtynėse svečiuose 94:73 (23:16, 25:12, 18:23, 28:22) sutriuškino pirmenybėse taip pat debiutavusią Lenkijos čempionę Zielionos Goros „Stelmet“ (0-1) komandą.

Šiame mače intrigos nebuvo jau nuo pirmųjų minučių. „Bayern“ jau pačioje susitikimo pradžioje įgijo persvarą ir ją sėkmingai „augino“ iki pat susitikimo pabaigos.

„Stelmet“ atstovaujantis Mantas Česnauskis dėl traumos nežaidė.

„Bayern“: Chevonas Trautmanas 19 (9/9 dvit.), Nihadas Djedovičius 17, Borisas Savovičius 15, Johnas Bryantas 13 (9 atk. kam.),

„Stelmet“: Premyszlawas Zamojskis ir Erwingas Walkeris – po 11.