„Utena“ 2015-uosius metus pradėjo pergale namuose

2015 01 03 17:31
Augusto Didžgalvio nuotrauka

Pergalingą žygį Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) tęsia „Utenos“ (15/0) klubas, kuris savoje arenoje 86:56 (26:12, 26:9, 16:16, 18:19) nepaliko vilčių Klaipėdos „Fortūnos“ (7/8) ekipai.

Alfredo Vainausko auklėtinės po šventinės pertraukos atrodė šviežesnės, greitesnės ir taiklesnės už varžoves, todėl jau pirmajame kėlinyje atitrūko – 26:12 sužaidus dešimt minučių.

Antrajame ketvirtyje „Utena“ toliau demonstravo uraganinį puolimą bei didino savo pranašumą ataka po atakos. Dar 26 įmesti taškai leido įpusėjus susitikimui pirmauti 52:21.

Antroji rungtynių dalis jau nieko nepakeitė. Komandos lygiai sužaidė trečiąjį kėlinį, o ketvirtąjį ketvirtį nežymiai laimėjo „Fortūna“ – 19:18. Finaline sirena paskelbė užtikrintą „Utenos“ pergalę rezultatu 86:56.

„Utenai“ negalėjo padėti Greta Šniokaitė, kuri gydosi nesunkią traumą.

„Utena“: E.Šulčiūtė 21, S.Linkevičienė 18 (6 atk. kam.), R.Žilinskaitė 13 (4/6 tritaškiai, 5 atk. kam.), E.Šikšniūtė 12 (7 atk. kam.).

„Fortūna“: M.Grigalauskytė 21 (9 atk. kam.), R.Mizgerytė 10, A.Černeckytė 8, M.Solopova 7 (5 atk. kam., 4 rez. perd.).