„Utena“ A.Serbentaitės debiutą pažymėjo pergale

2014 10 28 20:23
kavolelis.lt nuotrauka

Užtikrintą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) penktajame ture pasiekė „Utenos“ (5/0) ekipa, namuose 103:51 (30:12, 26:6, 24:16, 23:17) nepalikusi vilčių Vilniaus „Jauniesiems talentams“ (0/5).

Alfredo Vainausko auklėtinės savo pranašumą ėmė įrodinėti nuo pat susitikimo pradžios ir jau po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 30:12. Antrajame ketvirtyje šeimininkės dar labiau suaktyvino gynybą ir po dviejų kėlinių niekam nebekilo klausimų, kas šį vakarą stipresnis – 56:18.

Šiame susitikime „Utenos“ gretose debiutavo 18-metė uteniškė Austėja Serbentaitė, kuri per 5 minutes spėjo pasižymėti 4 taškais (2/2 dvitaškiai) ir 3 atkovotais kamuoliais.

„Utena“: Eglė Šikšniūtė 17 (8 atk. kam.), Greta Šniokaitė 16, Kristina Alminaitė 13 (7 atk. kam.), Eglė Šulčiūtė 12, Sandra Linkevičienė 10, Rita Žilinskaitė 9 (3/6 tritaškiai).

„Jaunieji talentai“: Ina Mylko ir Gabija Meškonytė po 11.