„Utena“ įsirašė devintąją pergalę pirmenybėse

2014 11 22 17:06
Augusto Didžgalvio nuotrauka

Devintąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė be pralaimėjimų žygiuojantis „Utenos“ klubas. Alfredo Vainausko auklėtinės namuose 85:75 (18:16, 26:17, 23:10, 16:32) pranoko Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ (2/7) ekipą.

Rungtynes sėkmingai pradėjo „Utenos“ komanda – 16:9 sužaidus kiek daugiau nei 7 minutes. Tuomet „Hoptrans-Sirenos“ laimėjo atkarpą 7:0 ir išlygino rezultatą – 16:16. Eglės Šulčiūtės dvitaškis leido šeimininkėms po pirmųjų dešimties žaidimo minučių nežymiai pirmauti – 18:16.

Antrajame ketvirtyje „Utena“ pratęsė savo spurtą ir pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą – 26:16. Kovingosios viešnios neketino varžovių lengvai paleisti į priekį bei priartėjo – 25:30. Šešiais taškais be atsako kėlinį baigusios A.Vainausko auklėtinės įpusėjus susitikimui turėjo 11 taškų persvarą – 44:33.

Po didžiosios pertraukos „Utena“ įjungė papildomą pavarą. Pirmenybių lyderės rengdavo vieną tikslią ataką po kitos, o gynyboje varžoves prižiūrėdavo itin atidžiai. Tai leido per trečiąjį kėlinį pranašumą padidinti dar 13 taškų ir prieš lemiamą mačo atkarpą jaustis užtikrintai – 69:43.

Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas. Jo metu „Utenos“ vyr. treneris A.Vainauskas leido pasireikšti mažiau rungtyniaujančioms krepšininkėms, o tuo pasinaudojusios „Hoptrans-Sirenos“ sugebėjo sumažinti atsilikimą, bet pergalę vis tiek iškovojo šeimininkės „Utenos“ krepšininkės

„Utena“: S.Linkevičienė (4 atk. kam., 5 rez. perd.), K.Alminaitė (12 atk. kam.) ir G.Šniokaitė (4 rez. perd.) po 14, R.Žilinskaitė 13 (3/4 tritaškiai), E.Šikšniūtė 10 (9 atk. kam.), E.Šulčiūtė 8 (5 atk. kam.).

„Hoptrans-Sirenos“: A.Baronėnaitė 21 (2/9 tritaškiai, 7 atk. kam.), R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir R.Knyzaitė po 16, K.Balčiūnaitė 10 (6 atk. kam.).