„Utenos“ pergalė atvėrė komandai duris į LKF taurės finalinį ketvertą

2014 11 28 19:32
lmkl.lt nuotrauka

Vienuoliktąją pergalę iš tiek pat galimų Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo „Utenos“ komanda, kuri namuose 89:53 (22:17, 29:17, 26:9, 12:10) įveikė Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0/11) krepšininkes.

„Utena“ nuo pat dvikovos pradžios ėmė diktuoti savo sąlygas ir 7-ąją minutę susikrovė dviženklį pranašumą – 22:12. Šiaulietės ketvirtį baigė 5 taškais be iš eilės ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo 5 taškų deficitą – 17:22.

Antrajame kėlinyje šeimininkės įjungė papildomą pavarą, kai pasipylė taiklūs tritaškiai, kuriuos vieną po kito siuntė Rita Žilinskaitė. Puikus puolimas leido uteniškėms atsiplėšti ir įpusėjus mačui komandas skyrė 17 taškų – 51:34.

Po didžiosios pertraukos „Utena“ dar labiau atitrūko nuo varžovių ir iškovojo užtikrintą pergalę, kuri šiame LMKL sezone buvo jau vienuolikta.

Šis laimėjimas užtikrino „Utenos“ ekipai vietą Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) pusfinalyje, kadangi pirmąsias dvi vietas po dviejų ratų užimančios komandos automatiškai patenka į pusfinalį. Alfredo Vainausko auklėtinės žemiau antrosios pozicijos po dviejų ratų nebenukris, todėl tikrai varžysis vasario 21–22 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančioje kovoje dėl trofėjaus.

„Utena“: R.Žilinskaitė 25 (8/15 tritaškiai), G.Šniokaitė ir E.Šulčiūtė (8 atk. kam.) po 12, M.Aleksaitė 10, K.Alminaitė 9 (12 atk. kam.).

„Šiauliai-Universitetas“: S.Kuodienė 14 (14 atk. kam.), N.Bohdan 11, K.Turomsha ir I.Mikėlėnaitė 9.