„Vytautas“ užtikrintai nugalėjo „Juventus“

2015 10 24 19:48
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate pergalių seriją tęsia „Vytauto“ krepšininkai. Virginijaus Šeškaus treniruojama ekipa išvykoje 79:58 (20:14, 19:9, 18:18, 22:17) įveikė „Juventus“ krepšininkus.

Nuo pat pirmųjų minučių į priekį šovė Prienų-Birštono, kuri rungtynes pradėjo atkarpa 10:3. Skirtumas tarp komandų tapo dviženklis antrojo kėlinio viduryje (21:31). Antroje rungtynių dalyje svečiai ir toliau kontroliavo rungtynių eigą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Susiėmė. Po ilgosios pertraukos sugrįžę uteniškiai susiėmė ir neleido oponentams daugiau tolti. Nepaisant to, skirtumas išliko toks pats iki pat trečiojo ketvirčio pabaigos (41:57).

Nepavyko. Prasidėjus paskutiniam kėliniui „Juventus“ bandė kilti į lemiamą šturmą ir sumažino deficitą iki 10 taškų (50:60), tačiau jų galutines viltis iš karto nubraukė varžovai, kurie savo pranašumą ne tik sugrąžino, bet ir padidino iki 20-ies (50:70).

„Juventus“: Chavaughnas Lewisas 15 tšk., Edgaras Želionis 14 tšk., Spenceris Butterfieldas 8 tšk.

„Vytautas“: Vilmantas Dilys 22 tšk., Šarūnas Vasiliauskas 17 tšk., Gytis Sirutavičius 15 tšk., Vytautas Šulskis 8 tšk.