„Vytauto“ pergalės baigėsi Kėdainiuose

2016 09 28 19:37
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai švenčia pirmąją pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate. Kėdainiečiai namuose 80:68 (22:14, 19:15, 21:12, 18:24) užtikrintai nugalėjo Prienų-Birštono „Vytautą“ ir privertė Vytauto Šeškaus auklėtinius pripažinti pirmąją nesėkmę.

Šou. „Nevėžis“ žaidė be I.Vaitkaus, kuriam lūžo pirštas – krepšininkas iš rikiuotės iškrito maždaug savaitei. Jį starto penkete pakeitė I.Smiljaničius. Bet I.Smiljaničius puikiai kompensavo lietuvio netektį. Serbas vien per pirmąjį kėlinį pelnė 10 taškų ir sukrovė „Nevėžiui“ solidų pranašumą (22:12).

Amerikietiški kalneliai. Antrajame kėlinyje skirtumas buvo išaugęs ir iki 13-os taškų 29:16. Tačiau „Nevėžis“ nepasinaudojo geromis progomis jį dar labiau padidinti ir buvo skaudžiai nubaustas. „Vytautas“ antrojo kėlinio pabaigoje sukarpė skirtumą iki 28:30.

Bet Kėdainių klubas atsitiesė. Šeimininkai baigė ketvirtį spurtu 11:1 ir didžiąją pertrauką pasitiko pirmaudamas 41:29.

Lūžis. Antroje rungtynių pusėje „Nevėžis“ įjungė dar aukštesnę pavarą. Laimėję trečiąjį kėlinį 21:12, Kėdainių krepšininkai prieš lemiamą 10 minučių dalį atitrūko 62:41. Ši persvara „Vytautui“ buvo neįkandama.

Perdavimai. „Nevėžio“ įžaidėjas Toni Prostranas fantastiškai skirstė kamuolius. Jis atliko net 11 rezultatyvių perdavimų.

Rezultatyviausi. „Nevėžis“: T.Prostranas 20 (11 rez. perd.), K.Petrukonis 17 (9 atk. kam.), I.Smiljaničius 14 (9 atk. kam.), J.Love’as 10, P.Petrilevičius 9.

„Vytautas“: M.Kupšas 17, M.Linkevičius 10, A.Valeika ir S.Kulvietis po 7.