„Warriors“ atsidūrė per žingsnį nuo finalo

2015 05 24 8:42
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Oklando „Golden State Warriors“ ekipą nuo NBA finalo skiria vos viena pergalė. Trečiajame Vakarų konferencijos finalo mače Steve‘o Kerro auklėtiniai neturėjo vargo su Hjustono „Rockets“ ir išvykoje laimėjo 115:80 (30:18, 32:19, 30:24, 23:19).

„Warriors“ varžovus triuškino jau po dviejų kėlinių (62:37). Stephenas Curry dar antrajame ketvirtyje pagerino iki šiol Reggie Milleriui priklausiusį pataikytų tritaškių atkrintamosiose varžybose rekordą (58). Curry per du ketvirčius pelnė 19 taškų.

Labiau nei iki 19 taškų „Rockets“ ekipai priartėti po pertraukos nepavyko. Ketvirtajame kėlinyje „Warriors“ strategas jau galėjo remtis atsarginiais žaidėjais.

Aikštės šeimininkai pro šalį šaudė tritaškius (5/25, 20 proc.), kai varžovų gretose vien Curry pataikė 7 iš 9.

„Warriors“ įžaidėjas pirmą kartą šioje serijoje pelnė 40 taškų. Tuo metu „Rockets“ vedlys Jamesas Hardenas buvo užgesintas. Gynėjas pataikė vos 3 metimus iš 16 ir 17 taškų surinkti jam leido tik 10 pataikytų baudų metimų.

3-0 serijoje pirmaujanti Oklando komanda ją pabaigti galės naktį iš pirmadienio į antradienį 4 val. Rungtynės taip pat vyks Hjustone.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 17, Joshas Smithas 16, Dwightas Howardas 14 (14 atk. kam.), Corey Breweris 13.

„Warriors“: Stephenas Curry 40, Darymondas Greenas 17 (13 atk. kam.), Klay Thompsonas 17, Andrew Bogutas 12 (12 atk. kam.), Festusas Ezeli 10.