„Warriors“ išlygino konferencijos finalo serijos rezultatą

2016 05 19 9:10
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

„Golden State Warriors“ klubas antrose Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynėse dovanų nebedalino. Stephenas Curry trečiajame kėlinyje vienas pelnydamas 15 taškų iš eilės pražudė Oklahomos „Thunder“ ir Oklando krepšininkai atstatė serijos pusiausvyrą.

Steve'o Kerro auklėtiniai namų arenoje 118:91 (27:20, 30:29, 31:19, 30:23) nugalėjo svečius iš Oklahomos, taip išlygindami serijos rezultatą – 1–1.

Titulą ginanti „Warriors“ ekipa jau pirmajame kėlinyje įgijo septynių taškų pranašumą (27:20), tačiau galutinai mačo eigą perlaužė trečiajame ketvirtyje.

Stephenas Curry vienas pelnė 15 taškų iš eilės ir „Warriors“ spurtavusi 15:2 dar labiau padidino savo atotrūkį (79:59). Siautėjęs Curry trečiajame kėlinyje pelnė 17 taškų.

„Warriors“ lyderis lydimas aplodismentų aikštelę paliko iki susitikimo pabaigos dar likus žaisti 6 minutes, o to priežastis – absoliutus šeimininkų dominavimas. „Thunder“ nebesugebėjo pavyti nutolusių Oklando krepšininkų ir serijos rezultatas be jokios intrigos tapo lygus.

„Thunder“ ekipai po pertraukos pritrūko lyderio Kevino Duranto indėlio. Puolėjas pirmoje rungtynių pusėje surinko 23 taškus, tačiau po pertraukos jis pelnė tik 6.

Pergalės atveju, buksavę „Thunder“ krepšininkai būtų tapę pirmąja komanda šį sezoną, kuri „Warriors“ klubą patiesia du kartus iš eilės.

Vakarų konferencijos finalo serija dabar kelsis į Oklahomą. Trečiasis mačas vyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

„Warriors“: Stephenas Curry 28, Klay Thompsonas 15, Andre Iguodala 14, Marreese'as Speightasas 13, Festusas Ezelis 12, Harrisonas Barnesas 11, Draymondas Greenas 10 (8 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Thunder“: Kevinas Durantas 29, Russellas Westbrookas 16 (12 rez. perd.), Stevenas Adamsas 9 (10 atk. kam.).