„Žalgirio“ gynyba sukaustė „Šiaulius“

2015 04 19 18:55
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

BEKO-LKL čempionate „Žalgiris“ (34-4) namuose 86:65 (24:26, 24:8, 16:13, 22:18) įveikė „Šiaulius“ (17-21).

Susitikimą ekipos pradėjo apsikeisdamos taikliais metimais ir įpusėjus ketvirčiui švieslentėje degė lygus rezultatas (13:13). Edgaro Ulanovo inicijuotas spurtas leido kauniečiams nutolti (20:13). Juliaus Juciko vedini svečiai sušvelnino rezultatą, taiklus Karolio Babkausko tritaškis po pirmų dešimties minučių leido šiauliečiams pirmauti – 24:26.

Aikštelės šeimininkai antrąjį ketvirtį pradėjo spurtu 14:2 ir susigrąžino persvarą (38:28). Svečiai sunkiai rinko taškus ir po pirmos rungtynių pusės turėjo 14-kos taškų deficitą (48:34).

Žaidimas trečiajame kėlinyje išsilygino ir „Žalgiris“ įpusėjus kėliniui pirmavo (54:40), o prieš lemiamą ketvirtį – 64:57.

Ketvirtasis kėlinys didesnės intrigos į rungtynes neįnešė. „Šiauliai“ kelis kartus sumažino atsilikimą iki 14-kos taškų, tačiau Lietuvos čempionai finišavo užtikrintai ir iškovojo pergalę 86:65.

„Žalgiris“: Vaidas Kariniauskas 12 tšk., Paulius Jankūnas 11 tšk., Jamesas Andersonas ir Edgaras Ulanovas po 10 tšk., Siimas Sanderis Vene ir Robertas Javtokas 9 tšk. Darius Songaila bei Artūras Milaknis 8 tšk.,

„Šiauliai“: Julius Jucikas 16 tšk., Jeffrey Allenas 11 tšk., Rokas Giedraitis 10 ir Ryanas Olanderis po 10 tšk., Karolis Babkauskas 8 tšk.