LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

"Žalgiris" atstatė lygybę

LŽred@lzinios.lt
2014 05 26 21:10
"Žalgiriui" ir "Neptūnui" LKL finale dar teks žaisti bent tris kartus.
"Žalgiriui" ir "Neptūnui" LKL finale dar teks žaisti bent tris kartus. Erlendo Bartulio nuotrauka

Kauno 'Žalgirio' krepšininkai išlygino LKL finalo serijos iki keturių pergalių rezultatą - 1:1.

Pirmąsias finalo rungtynes žalgiriečiai Klaipėdoje pralaimėjo "Neptūnui" 59:71, o vakar namie varžovus įveikė rezultatu 92:83 (20:23, 24:23, 30:13, 18:24). Trečiosios finalo serijos rungtynės rytoj vyks Klaipėdoje.

"Žalgirio" komanda vangiai pradėjo vakarykštes rungtynes. "Neptūnas" šovė į priekį ir kontroliavo situaciją Kaune. 15 minutę klaipėdiečiai grėsmingai nutolo 39:30. Keista, bet tuomet minutės pertraukėlės paprašė ne "Žalgiris", o "Neptūnas". Pauzė buvo į naudą šeimininkams - jie dar iki pertraukos beveik panaikino savo atsilikimą (44:46).

Lūžis rungtynėse įvyko trečiame kėlinyje. Po Pauliaus Jankūno metimo "Žalgiris" pagaliau persvėrė rezultatą (49:48), o surengęs spurtą 11:2 įgijo apčiuopiamą pranašumą - 61:50. Trečio kėlinio pabaigoje kauniečiai užfiksavo ir didžiausią savo persvarą - 74:59.

Ketvirto kėlinio pabaigoje "Neptūnui" buvo pavykę priartėti iki 6 taškų (84:78), bet "Žalgiris" atlaikė varžovų spaudimą ir nugalėjo 92:83.

"Žalgiris": Justinas Dentmonas 23 tšk., Robertas Javtokas 14, Paulius Jankūnas 13, Martynas Pocius ir Artūras Milaknis - po 9, Artūras Gudaitis 7, Tadas Klimavičius ir Šarūnas Jasikevičius - po 6, Vytenis Lipkevičius 4, Vytenis Čižauskas 1.

"Neptūnas": Edgaras Ulanovas 16 tšk., Arnas Butkevičius ir Mindaugas Girdžiūnas - po 11, Valdas Vasylius ir Simas Galdikas - po 10, Marius Runkauskas 9, Vytautas Šarakauskas 8, Tyrone'as Brazeltonas 5, Justas Sinica 3.