„Žalgiris“ iškovojo pirmą pergalę

2016 09 24 20:05
lkl.lt nuotrauka

Nelengvą pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate iškovojo „Žalgirio“ krepšininkai. Kauniečiai namuose 90:70 palaužė „Juventus“ ekipą.

Skirtingi startai. Lietuvos čempionai sezono pradžią pažymėjo „Lietkabelio“ ekipai 90:86, o „Juventus“ komanda namuose palaužė „Pieno žvaigždes“ 97:92. Šarūno Jasikevičiaus treniruojama ekipa pirmą kartą klubo istorijoje pirmoje sezono dvikovoje patyrė nesėkmę.

Svečių persvara. Pirmos sezono pergalės vedini svečiai pakiliai pradėjo susitikimą ir po kelių sėkmingų tritaškių metimų pirmavo 27:12. Antrasis ketvirtis daug sėkmingesnis buvo aikštelės šeimininkams, kai kėlinio pabaigoje penkis taškus iš eilės pelnė Kevinas Pangosas ir kauniečiai išsiveržė į priekį 45:40.

Lygybė. Nors atrodė, kad trečiajame kėlinyje žalgiriečiai perėmė iniciatyvą, kitokios nuomonės buvo svečiai. Gytis Sirutavičius ir Arminas Urbutis ketvirčio pabaigoje išlygino rezultatą – 61:61.

Techninė. Ketvirto kėlinio viduryje kantrybė trūko „Žalgirio“ ekipos vyriausiajam treneriui Šarūnui Jasikevičiui. Strategas liko nepatenkintas teisėjo priimtu sprendimu ir už per dideles emocijos sulaukė techninės pražangos.

Ketvirtas kėlinys. Puolime užstrigusi „Juventus“ taškų nepelnė beveik 3 minutes ir tai leido varžovams pabėgti ir grėsmingai nutolti 88:68.

„Žalgiris“: Kevinas Pangosas 22 (7/11 metimai), Antanas Kavaliauskas 12, Leo Westermannas 10 (5 rez. perd.), Edgaras Ulanovas ir Paulius Jankūnas (6 atk. kam.) po 9, Lukas Lekavičius 7.

„Juventus“: Arminas Urbutis 23 (3/3 tritaškiai), Jamaras Diggsas 13 (6 rez. perd.), Vytautas Šulskis 10, Gytis Sirutavičius 9 (2/8 tritaškiai).