„Žalgiris“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Pieno žvaigždes“

2014 10 05 19:10
Oresto Gurevičiaus (LŽ) nuotrauka

BEKO-LKL čempionate „Žalgiris“ (3-1) privertė pasiduoti „Pieno žvaigždžių“ (1-3) ekipą. Kauniečiai svečiuose iškovojo pergalę rezultatu 88:72 (21:18, 19:17, 20:17, 28:20).

Rungtynių pradžioje aikštelės šeimininkai nesulaikė septynis taškus pelnusio Pauliaus Jankūno, tačiau kitoje aikštelės pusėje komandinių pastangų dėka kvėpavo varžovams į nugarą (18:21).

Evaldo Kairio keturi taškai antro kėlinio pradžioje išvedė aikštelės šeimininkus į priekį (24:21). Tačiau po Gintaro Krapiko paprašytos minutės pertraukėlės įvykiai pakrypo kauniečių naudai. P.Jankūnas pelnė penkis taškus iš eilės ir kauniečiai nutolo (31:39), tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai ir ekipas po pirmos rungtynių dalies skyrė penki taškai.

Lietuvos čempionai trečio kėlinio atkarpą laimėjo 9:4 ir padidino pranašumą iki dešimties taškų (39:49). Per likusią kėlinio dalį žaidimas išsilygino ir svečiai išsaugojo saugią persvarą (52:60).

Žalgiriečiai kontroliavo rungtynių eigą ir ketvirtajame kėlinyje. Kauniečiai laimėjo ketvirtį 28:20 ir iškovojo trečią pergalę čempionate 88:72.

„Pieno žvaigždės“: Tauras Jogėla 14 tšk. (9 at. kam.), Alexanderis Oriakhi 14 tšk. (6 at. kam.), Evaldas Kairys 12 tšk., Aidas Viskontas 11 tšk.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 18 tšk. (6/7 dvit., 8 at. kam.), Edgaras Ulanovas 12 tšk., Vytenis Lipkevičius 11 tšk.