„Žalgiris“ nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio „Barcelonai“

2015 01 30 23:52

Mačo pradžioje varžovus paleidęs Kauno „Žalgiris“ (1-4) Eurolygos „Top 16“ etape patyrė dar vieną nesėkmę. Gintaro Krapiko auklėtiniai išvykoje 72:89 (13:29, 20:22, 20:16, 19:22) nė iš tolo neprilygo „Barcelona“ (3-2) krepšininkams.

Ante Tomičiaus vedama „Barcelona“ visus reikalus išsprendė jau pirmajame ketvirtyje, pirmąją susitikimo atkarpą laimėdami 20:4. Žalgiriečiams pavyko atrasti kelių link varžovų krepšio kėlinio pabaigoje, tačiau jam pasibaigus komandas jau skyrė net 16 taškų – 29:13.

„Žalgiriui“ atsitiesti po tokio šalto dušo nepavyko. Antrajame kėlinyje katalonai ir toliau rungtyniavo užtikrintai bei neleido varžovams priartėti.

Jamesas Andersonas savo pirmuosius taškus baudų metimais pelnė prieš pat didžiąją pertrauką. Iš viso amerikiečio sąskaitoje – 4 taškai (1/5 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 2/2 baudos), 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, blokas, klaida, pražanga ir 2 naudingumo balai.

Trečiajame kėlinyje „Žalgirio“ deficitas buvo pasiekęs 22 taškų ribą, tačiau tuomet Artūro Gudaičio ir Dariaus Songailos pastangomis svečiai sužaidė atkarpą 9:2 ir priartėjo – 46:61. Netrukus kauniečiai surengė spurtą 7:0 ir sumažino atsilikimą iki 12 taškų (55:67).

Vis tik ketvirtojo kėlinio pradžioje „Barcelona“ surengė savo spurtą 7:0 ir atstatė triuškinančią persvarą – 74:55, o likęs susitikimo laikas tebuvo formalumas. Nepaisant to, jog kovą dėl atšokusių kamuolių šeimininkai pralaimėjo 30:37, jie į savo sąskaitą įsirašė nesunkią pergalę.

„Žalgiris“: Artūras Gudaitis 17, Edgaras Ulanovas 14, Artūras Milaknis 9, Darius Songaila 8, Siimas-Sanderis Vene, Lukas Lekavičius, Paulius Jankūnas ir Jamesas Andersonas po 4.

„Barcelona“: Ante Tomičius 16 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Boštjanas Nachbaras 15, Justinas Doellmanas ir Mario Hezonja po 12, DeShaunas Thomasas 8, Tomašas Satoransky 7.