„Žalgiris“ neturėjo vargo Mažeikiuose

2015 04 13 21:38
publicdomainpictures.net nuotrauka

BEKO-LKL čempionate užtikrintą pergalę iškovojo Lietuvos čempionai. „Žalgiris“ (31-4) išvykoje 96:65 (22:14, 22:16, 27:18, 25:17) įveikė „Mažeikių“ (3-32) ekipą.

„Žalgirio“ krepšininkai pelnė 7 taškus be atsako ir prabėgus pusei kėlinio turėjo 9 taškų pranašumą (1:10). Žalgiriečių spurtą pratęsė Artūras Gudaitis, tačiau jam taikliu dvitaškiu atsakė Tyleris Olanderis (3:12). Komandų krepšininkai keitėsi taikliais metimais, o kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai po pirmų 10 minučių turėjo 8 taškų deficitą – 14:22.

Antrąjį ketvirtį 4 taškais be atsako pradėję svečiai iš Kauno susigrąžino dviženklį pranašumą (14:26). Ekipų žaidėjai keitėsi rezultatyviomis atakomis, tad įpusėjus antrajam kėliniui komandas skyrė 13 taškų (19:32). Žalgiriečiai pelnė 4 taškus iš eilės, taikliais baudos metimais atsakė Darius Tarvydas (21:36). Svečiai dar labiau padidino savo pranašumą, tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigę „Mažeikių“ krepšininkai prieš ilgąją pertrauką turėjo keturiolikos taškų deficitą – 30:44.

Trečiojo kėlinio pradžioje spurtu 8:0 kauniečiai dar labiau padidino turėtą persvarą (30:52). D. Tarvydas bei Vytenis Lipkevičius apsikeitė taikliais metimais ir prabėgus pusei kėlinio „Žalgirio“ krepšininkai turėjo 22 taškų pranašumą (32:54). „Mažeikių“ ekipai pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau ketvirčio pabaigoje spurtavę žalgiriečiai sužaidus trečiąjį kėlinį turėjo 23 taškų pranašumą – 48:71.

Lemiamo ketvirčio pradžioje V. Lipkevičius ir Raimundas Danys apsikeitė taikliais metimais (50:73). „Žalgirio“ krepšininkai pelnė net 13 taškų be atsako ir įgijo 36 taškų pranašumą (50:86). Likusį laiką klubų žaidėjai keitėsi rezultatyviomis atakomis, o aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė triuškinamą žalgiriečių pergalę – 65:96.

„Mažeikiai“: Raimundas Danys 15, Tyleris Olanderis 12, Simonas Serapinas 11, Sidney Sandersas 9, Darius Tarvydas 7 taškai.

„Žalgiris“: Artūras Gudaitis (8 atk. kam.), Vaidas Kariniauskas bei Paulius Jankūnas (10 atk. kam.) po 11, Robertas Javtokas ir Tomas Dimša po 10 taškų.