„Žalgiris“ neturėjo vargo su „Dzūkija“

2016 01 24 18:39
Alinos Ožič (LŽ) nuotrauka

Užtikrintą pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate užtikrintą pergalę iškovojo Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai. „Žalgiris“ namuose 101:62 (29:16, 24:7, 18:24, 30:15) nepaliko vilčių „Dzūkijai“.

Pradžia. Rungtynes „Žalgiris“ pradėjo 5 taškais iš eilės (5:0). Nors svečiams ir pavyko priartėti (5:3), tačiau likus 6 minutėms iki kėlinio pabaigos kauniečiai jau turėjo dviženklį pranašumą (13:3).

20+. Tiksint antrojo kėlinio šeštajai minutei po Edgaro Ulanovo dėjimo pirmą kartą mače skirtumas peržengė 21 taško ribą (39:18).

30+. Likus kiek daugiau nei 2 minutėms iki ilgosios pertraukos „Dzūkijos“ deficitas išaugo iki 30 taškų (48:18). Po dviejų kėlinių komandas skyrė tie patys 30 taškų – 53:53

Dominavimas. Per pirmąją rungtynių dalį „Žalgiris“ praktiškai viską darė geriau nei „Dzūkija“ – atkovojo daugiau nei dvigubai atšokusių kamuolių – 22 prieš 10, atliko 16 rezultatyvių perdavimų prieš vieną svečių, perėmė net 8 kamuolius ir suklydo 7 kartais mažiau.

Per vėlai. Trečiajame kėlinyje „Dzūkija“ pagaliau atrodo savąjį žaidimą. Alytiškiai ketvirtį laimėjo 6 taškais – 24:18, tačiau svečių deficitas vis dar buvo didelis – 24 taškai.

Pabaiga. Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ vėl pradėjo demonstruoti savo žaidimą (30:11) ir nepaleido pergalės iš rankų – 101:62. Šimtąjį tašką kauniečiams pelnė Olivieris Hanlanas.

Pasižymėjo. Kauniečių gretose visi žaidėjai pelnė bent po 3 taškus. „Dzūkijos“ ekipoje pasižymėti nepavyko tik dviems žaidėjams – M. Susinskui ir visiškai aikštelėje nepasirodžiusiam G. Gustui.