„Žalgiris“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą

2015 11 30 20:42
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate pirmadienio vakarą užfiksuotas netikėtas rezultatas. Gintaro Krapiko auklėtiniai namuose 88:82 (22:25, 19:22, 19:18, 26:16) turėjo pripažinti „Nevėžio“ pranašumą.

Kariuomenė. Šiose rungtynėse ypatingas dėmesys buvo skiriamas Lietuvos kariuomenei. Žalgiriečiai vilkėjo specialias komufliažines aprangas. Didelę trispalvę salės viduryje iškleidę kariai sugiedojo šalies himną, o jiems pritarė kariuomenės orkestras.

Laisvumas. Svečiai rungtynes pradėjo sėkmingai ir po Nimley tritaškio pirmavo 10:17. „Žalgirio“ ekipa nerado priešnuodžių Kėdainių puolimui, kur kamuolys judėjo laisvai ir varžovai suskurdavo progas patogiems metimams.

Antro kėlinio pabaigoje Gintaro Krapiko auklėtiniams pavyko persversti rezultatą ir po pirmos rungtynių dalies Lietuvos čempionai pirmavo 48:43.

Lekavičius. Per pirmą rungtynių „Žalgirio“ gynėjas pelnė 16 taškų (4/5 dvit., 2/2 trit., 2/3 baudos), atkovoti 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir buvo ryškiausia figūra aikštelėje.

Spurtas. Trečio ketvirčio viduryje po Iano Vougiuoko nesportinės pražangos svečiai spurtavo ir persvėrė rezultatą. vougiouko nesportines nevezis issiverze 54:55. Dar įdomiau įvykiai pakrypo ketvirto kėlinio viduryje kai Nimley ir Kingas pataikė po tritaškį ir padidino svečių pranašumą 74:79.

Atomazga. Likus žaisti minutę Nimley vėl pataikė sudėtingą tritaškį (79:84). Kauniečiai atsakė tik viena taiklia bauda, o paskutinių sekundžių įtampą atlaikę „Nevėžio“ krepšininkai šoko pergalės šokį.