„Žalgiris“ pusfinalio seriją pradėjo užtikrinta pergale prieš „Juventus“

2015 05 13 20:37
Fotodiena/lkl.lt nuotrauka

BEKO-LKL pusfinalio seriją pergale namuose pradėjo „Žalgirio“ krepšininkai. Gintaro Krapiko auklėtiniai 81:53 (18:15, 24:5, 18:14, 21:19) įveikė „Juventus“ ekipą ir serijoje pirmauja 1:0.

Kauno sporto halė. Dėl „Žalgirio“ arenoje vykstančios parodos Lietuvos čempionai laikinai turėjo grįžti į savo senuosius namus. Trečiosios pusfinalio rungtynės jau vyks didžiausioje Lietuvos arenoje.

Nuostoliai. „Juventus“ ekipa pusfinalį pradėjo be Arvydo Šikšniaus, kuris visą ketvirtfinalio seriją kentė alkūnės skausmus ir treneriai leido krepšininkui apsigydyti traumą. Į aikštelę puolėjas turėtų grįžti šeštadienį.

Taisyklė. Gintaras Krapikas viso sezono metu yra įvedęs griežtą taisyklę, jog už kalbas su teisėjais ir gautą techninę pražangą krepšininkas keliauja į rūbinę. Antro kėlinio viduryje techninę pražangą užsidirbo Darius Songaila ir iš karto paliko aikštelę bei nuėjo į komandos persirengimo kambarį.

20. Puikiai antrą kėlinį sužaidę aikštelės šeimininaki įgijo 20 taškų pranašumą (40:20). Vien per pirmą rungtynių pusę svečiai suklydo 12 kartų, o kauniečiai buvo taiklesni visos statistikos kategorijose. „Žalgiris“ surinko 60 naudingumo balų, „Juventus“ tik 13.

Tvarkaraštis. Antrosios serijos rungtynės šeštadienį 18.30 val. vyks Utenoje.