„Žalgiris“ tiesiausiu keliu žengė į finalą

2015 05 19 21:01
LŽ archyvo nuotrauka

BEKO-LKL pusfinalio seriją Lietuvos čempionai baigė užtikrinta pergale namuose. Gintaro Krapiko auklėtiniai 96:49 (24:18, 26:12, 26:9, 20:10) įveikė „Juventus“ krepšininkus ir laimėjo seriją „sausu“ rezultatu 3:0.

Netektys. Šioms rungtynėms „Juventus“ gretose nebuvo registruoti traumas besigydantys krepšininkai – Arvydas Šikšnius, Egidijus Dimša ir Arijus Pašakarnys.

Pranašumas. Kauniečiai susitikimą pradėjo ramiai, bet užtikrintai. Antrąjį kėlinį aikštelės šeimininkai laimėjo rezultatu 26:12 ir po pirmos rungtynių pusės pirmavo 50:30.

Gynyba. Po didžiosios pertraukos „Žalgiris“ nemažino apsukų gynyboje ir per trečią ketvirtį svečiams leido pelnyti tik devynis taškus ir įtvirtino pergalę. Ketvirtasis rungtynių kėlinys tebuvo formalumas abiems ekipoms.

Poilsis. Pusfinalio seriję laimėję rezultatu 3:0 kauniečiai vėl užsitarnavo poilsio savaitę ir vėl galės atgauti jėgas iki lemiamų kovų. Pirmosios didžiojo finalo rungtynės bus žaidžiamos gegužės 28 dieną Kaune. Jas nuo 18 valandos 30 minučių tiesiogiai transliuos LRT televizija.