„Žalgiris“ tvirtai žengė antrą žingsnį finalo link

2015 05 16 20:06
Lino Šilkaičio/zalgiris.lt nuotrauka

Antrą žingsnį BEKO-LKL pusfinalio link žengė „Žalgirio“ krepšininkai. Kauniečiai išvykoje 91:58 (19:15, 25:10, 24:18, 23:15) nugalėjo „Juventus“ ekipą. Gintaro Krapiko auklėtiniai serijoje pirmauja rezultatu 2:0.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Darius Songaila ir Paulius Jankūnas pelnę po 13 taškų, 12 pridėjo Artūras Milaknis.

Utenos komandoje išsiskyrė Saulius Kulvietis surinkęs 15 taškų, 11 įmetė Edgaras Stanionis, 8 – Nikita Barinovas.

Valančiūnas. Susitikimą tribūnose kartu su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiuoju treneriu Jonu Kazlausku stebėjo ir iš Jungtinių Amerikos Valstijų grįžęs aukštaūgis.

Pabėgo. Antro kėlinio viduryje svečiai sukaustė varžovų puolimo, perėmė kelis kamuolius ir spurtavo 19:0 bei įgijo solidžią persvarą (20:42).

1. Aikštelės šeimininkai pirmoje rungtynių pusėje metė tik vieną baudos metimą. Jį sėkmingai realizavo Saulius Kulvietis.

Formalumai. Trečiajame kėlinyje žaidimas šiek tiek išsilygino, tačiau kauniečiai ir toliau kontroliavo žaidimo eigą ir per paskutines dešimt minučių ekipoms teliko atlikti formalumus.

Tvarkaraštis. Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 19 dieną (antradienį) „Žalgirio“ arenoje. Susitikimo pradžia 18 valandą 30 minučių, jas tiesiogiai transliuos LRT televizija.