19-metės pasaulio čempionate nusileido grupės lyderėms prancūzėms

2013 07 22 20:12
Greta Tamašauskaitė. fiba.com nuotrauka

Panevėžyje ir Klaipėdoje vykstančiame pasaulio merginų (iki 19 metų) krepšinio čempionate Lietuvos ekipa antrojo etapo F grupės rungtynėse turėjo pripažinti grupės lyderių Prancūzijos 19-mečių pranašumą – 53:65 (12:12, 10:22, 14:17, 17:14).

Nors pirmame ketvirtyje lietuvės su varžovėmis kovojo taškas į tašką, iškovoti pergalę mūsiškėms sutrukdė prastas antras kėlinys, kai atkarpą 12:0 laimėjusios prancūzės pabėgo į priekį – 17:28. Lietuvos rinktinė bandė priešintis varžovėms ir laimėjo paskutinį kėlinį, tačiau to nepakako – 53:65.

Rezultatyviausios:

Lietuva: Greta Tamašauskaitė – 14, Dalia Belickaitė – 13 (7 atk. kam.), Justina Kraujūnaitė ir Roberta Mizgerytė – po 6.

Prancūzija: Clarince Djaldi-Tabdi – 16, Valeriane Ayayi ir Olivia Epoupa – po 10, Mamignan Toure – 9.

Po šio pralaimėjimo Lietuvos komanda nukrito į priešpaskutinę, penktąją vietą F grupėje. Antradienį mūsiškės susitiks su autsaiderėmis olandėmis.