A. Jomanto ir D. Dudzinskio duetas Klaipėdoje paskandino „Neptūną“

2015 11 29 19:03
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Klaipėdos „Neptūno“ laivas toliau smarkiai banguoja „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose suklupo prieš „Šiaulius“ 74:83 (19:14, 17:30, 21:21, 17:18).

„Neptūnui“ tai buvo šeštasis pralaimėjimas per 11 rungtynių. „Šiaulių“ sąskaitoje – 5 pergalės ir 7 pralaimėjimai.

Smūgis. Antrojo kėlinio pradžioje „Neptūnas“ dar užtikrintai pirmavo 25:18, bet netrukus sekė „Šiaulių“ trijų minučių spurtas 13:0, po kurio priekyje jau buvo šiauliečiai 31:25.

Legionierius. Nuo to laiko „Neptūnas“ nė karto nebuvo išsiveržęs į priekį. Prie to labiausiai prisidėjo puolėjas Dave“as Dudzinskis.

Per antrąjį ir trečiąjį kėlinį amerikietis pelnė 18 taškų, o „Šiauliai“ prieš lemiamą rungtynių dalį jo dėka sukaupė 8 taškų pranašumą (65:57). Antrąjį kėlinį svečiai laimėjo 30:17.

Siena. „Neptūnas“ ilgai gaudė „Šiaulių“ komandą, kol ketvirtojo kėlinio viduryje po Donato Zavacko tritaškio skirtumas ištirpo iki vieno metimo – 66:69. Šiauliečiai atsišaudė taikliais metimais, bet „Neptūnas“ priešpaskutinę minutę šturmavo.

Arvydas Šikšnius galėjo sumažinti atsilikimą iki 73:75, tačiau abu jo baudų metimai skriejo pro šalį. Tuo tarpu Artūras Jomantas paskutinę minutę skandino „Neptūną“ dvitaškiu iš kairiojo kampo ir dėjimu po perimto kamuolio 79:71.

„Šiauliai“: Dave“as Dudzinskis 23, Artūras Jomantas 18 (10 atk. kam., 4 rez. perd.), Paulius Dambrauskas 17.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 16, Danielis Ewingas, Jerai Grantas (7 atk. kam.) ir Donatas Zavackas po 14, Cameronas Ayersas 8.