A.Šikšniui nepavyko išplėšti pergalę prieš „Lietkabelį“

2014 01 18 18:16
Kėdainių „Nevėžio“ klubo nuotrauka

Kėdainių „Nevėžio“ (8-9) komanda trečiame kėlinyje surengė įspūdingą spurtą, tačiau to nepakako pasiekti pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Pergalę galėjęs išplėšti Arvydo Šikšniaus tritaškis skriejo pro šalį ir kėdainiečiai namuose 64:67 (18:10, 8:25, 19:17, 19:15) nusileido Panevėžio „Lietkabelio“ (4-15) klubui.

Įpusėjus trečiajam kėliniui „Lietkabelio“ persvara buvo pasiekusi rekordines aukštumas – 48:29 (25-ąją min.). Iki tol „Nevėžis“ buvo pataikęs tik du tritaškius iš 19 bandymų (10,5 proc.), tačiau netrukus šeimininkams atsirišo krepšys.

Kėdainiečiai smeigė tris tritaškius iš eilės ir perėmę iniciatyvą spurtavo 25:8 bei sumažino atsilikimą iki vieno metimo skirtumo (54:56, 33-ąją min.).

Nuo šios akimirkos kova taškas į tašką vyko iki pat mačo pabaigos. Likus žaisti pusė minutės Panevėžio ekipos persvara siekė 3 taškus (66:63). Netrukus Jokūbas Gintvainis užsidirbo nesportinę pražangą ir suteikė puikią progą „Nevėžiui“.

Visgi Simas Buterlevičius pataikė tik vieną baudą, o užbaigti paskutinę ataką Kėdainių komanda turėjo 17 sekundžių. Paskutinis metimas buvo patikėtas Gintarui Leonavičiui, bet jis nusprendė kamuolį perduoti Arvydui Šikšniui, kurio pergalę galėjęs atnešti metimas buvo netikslus.

„Nevėžis“: Arvydas Šikšnius 16 (8 atk. kam., 5 per. kam., 2/10 trit.), Simas Buterlevičius 15, Gintaras Leonavičius 11.

„Lietkabelis“: Ivanas Nelyubovas 18 (11 atk. kam.), Mantas Kazonas 14 (4/4 trit.), Goranas Vrbancas 12, Ryanas Olanderis 11 (10 atk. kam.), Jokūbas Gintvainis 8 (8 kld.).

Kitas rungtynes „Nevėžis“ antradienį (01.21) žais Baltijos krepšinio lygoje, kuomet išvykoje susigrums su Liepojos „Liepaja/Triobet“ ekipa. Tą pačią dieną „Lietkabelis“ namuose surems ginklus su „Parnu“ komanda.