Ačiū Broliams: trečia pergalė iškovota po pratęsimo

2013 09 09 0:07

Du taškus per visą čempionatą iki šiol pelnęs Kšištofas Lavrinovičius iššovė mače su Juodkalnija, o jo brolis Darjušas pataikė svarbiausią metimą pratęsime ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė iškovojo trečią pergalę Europos čempionate.

Jono Kazlausko auklėtiniai po 45 minučių kovos 77:70 palaužė Juodkalnijos rinktinę ir atsidūrė per žingsnį nuo kito etapo.

Kšištofas pelnė 24 taškus, o ketvirto kėlinio pabaigoje pataikė dvitaškį su varžovo pražanga lietuviai įgijo 3 taškų persvarą – 63:60.

Visgi kitoje atakoje varžovai kelis kartus atkovojo kamuolį puolime, kol galiausiai iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 10 sekundžių Tyrese'as Rice'as tritaškiu rezultatą išlygino.

Lietuvos rinktinė: Kšištofas Lavrinovičius 24, Jonas Valančiūnas 12, Linas Kleiza 10, Mantas Kalnietis 10, Darjušas Lavrinovičius 9, Renaldas Seibutis 8, Tomas Delininkaitis 3, Jonas Mačiulis 1.

Juodkalnijos rinktinė: Tyrese'as Rice'as 19, Bojanas Dubljevičius 14, Seadas Sehovičius 9, Nikola Vučevičius 8, Milko Bjelica 7, Blagota Sekuličius 6, Suadas Sehovičius 5.