Akistata su realybe

2010 10 21 0:00
"Lietuvos ryto" komanda vakar nesugebėjo apsiginti nuo D.Lavrinovičiaus (kairėje) atakų.

Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai vakar įsitikino, kad šį sezoną siekti pergalių ULEB Eurolygoje bus gerokai sunkiau, nei tikėjosi šio klubo vadovai.

Naujam Vilniaus klubo treneriui Aleksandrui Trifunovičiui per kelias dienas nepavyko nuversti kalnų. Pirmose Eurolygos C grupės rungtynėse vakar vakare Lietuvos čempionai Turkijoje 69:86 (16:24, 11:16, 18:22, 24:24) pralaimėjo Stambulo "Fenerbahce Ulker" komandai, kurioje rungtyniauja Darjušas Lavrinovičius.

Pastarasis pelnė pirmuosius taškus rungtynėse ir aikštės šeimininkai ėmė tolti nuo vilniečių. 8 minutę "Fenerbahce Ulker" nutolo 22:9 ir ilgai pirmavo solidžiu skirtumu. Po didžiosios pertraukos "Lietuvos rytas" bandė priartėti prie varžovų, tačiau visi bandymai spurtuoti pasibaigdavo nesėkmingai. Stambulo ekipa šventė pergalę 17 taškų skirtumu.

D.Lavrinovičius buvo rezultatyviausias "Fenerbahce Ulker" gretose. Per 22 minutes jis surinko 21 tašką, pataikė 3 tritaškius iš 5. 17 taškų nugalėtojams pelnė Gasperas Vidmaras, 11 - Roko Leni Ukičius.

"Lietuvos ryto" gretose rezultatyviausiai žaidė po 15 taškų įmetę Bradas Newley ir Milko Bjelica. 12 surinko Martynas Gecevičius, 10 - Jonas Valančiūnas.

Antrąsias Eurolygos rungtynes "Lietuvos rytas" žais kitą trečiadienį namie su Sienos "Montepaschi" komanda iš Italijos.

Šiandien kovas Eurolygoje pradeda kitas Lietuvos klubas Kauno "Žalgiris". Kauniečiai pirmąsias A grupės rungtynes žais namie su Serbijos klubu Belgrado "Partizan". Pirmosiose A grupės rungtynėse vakar Maskvos srities "Chimki" (Rusija) savo aikštėje 82:76 nugalėjo Tomo Pačėso treniruojamą Gdynės "Asseco Prokom" komandą iš Lenkijos.