Apie krepšinį

2007 10 27 0:00

"Cavaliers" pralaimėjo.

Penktą pralaimėjimą per šeštas NBA ikisezonines rungtynes patyrė Klivlendo "Cavaliers" ekipa su Žydrūnu Ilgausku. Ketvirtadienį ji svečiuose 78:111 (18:23, 27:27, 16:30, 17:31) turėjo pripažinti Toronto "Raptors" (4 pergalės ir 2 pralaimėjimai) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis svečiams pelnė 9 taškus, po krepšiais atkovojo 9 bei perėmė 2 kamuolius, blokavo tris varžovų metimus, kartą suklydo bei dukart prasižengė. Per daugiau nei 29 žaidimo minutes (29:17) Ž.Ilgauskas pataikė 3 dvitaškius iš 7 bei 3 baudų metimus iš 6.

L.Kleizos klubo nesėkmė.

Trečią pralaimėjimą per septintas NBA ikisezonines rungtynes patyrė Lino Kleizos Denverio "Nuggets" klubas. Ketvirtadienį svečiuose jis 113:116 (32:22, 34:32, 15:39, 32:23) nusileido Fynikso "Suns" (5 pergalės ir 2 pralaimėjimai) krepšininkams. Lietuvis pelnė 9 taškus, po krepšiais atkovojo 10 kamuolių, blokavo du varžovų metimus, dukart suklydo bei surinko 4 pražangas. Per 29 minutes L.Kleiza pataikė 1 tritaškį iš 2, 3 dvitaškius iš 9 bei prametė vienintelį baudos metimą.

TEO kovos dėl septintosios vietos

Aštuonių komandų pasaulio moterų krepšinio lygos turnyre Rusijoje Lietuvos čempionės Vilniaus TEO krepšininkės šiandien dėl septintosios vietos kovos su "Havana" ekipa iš Kubos. Penktadienį mače dėl 5-8 vietų TEO ekipa 69:79 (18:19, 18:23, 13:19, 20:18) nusileido Pėčo "MiZo 2010" (Vengrija) krepšininkėms. 18 taškų į varžovių krepšį įmetė Nykesha Sales, 16 - Sandra Valužytė (9 sugriebti kamuoliai bei 5 perdavimai), 15 - Jelena Levčenka (8 atkovoti kamuoliai).