APIE KREPŠINĮ

2008 09 22 0:00

R.Šiškauskas - tarp rezultatyviausių.

Pergale treniruočių stovyklą Italijoje baigė Rusijos superlygos bei ULEB Eurolygos nugalėtojas Maskvos CSKA klubas su Ramūnu Šiškausku, penktadienį po ypač sėkmingo ketvirtojo kėlinio 97:78 (19:27, 20:16, 26:25, 32:10) įveikęs elitinės lygos debiutantus "Ferrara" krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams per 23 žaidimo minutes pelnė 13 taškų. 16 taškų į italų krepšį įmetė Erazemas Lorbekas, po 11 - Viktoras Chriapa ir Terence`as Morrisas, 10 - Nikos Zisis. 30 taškų pralaimėjusiems pelnė Andre Collinsas, 14 - Ndudi Ebi, 11 - Haroldas Jamisonas.

Dviese - 17 taškų

Italijos krepšinio čempionas Sienos "Montepaschi" klubas su dviem lietuviais šeštadienį 85:61 (15:15, 14:12, 30:20, 26:14) sutriuškino Salonikų "Aris" (Graikija) ekipą ir pateko į keturių komandų turnyro Monkaljeryje (Italija) finalą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Romainas Sato ir Kšyštofas Lavrinovičius, pelnę atitinkamai 14 ir 13 taškų, o Rimantas Kaukėnas į varžovų krepšį įmetė 3 taškus.

Sekmadienį turnyro finale Sienos krepšininkai žaidė su Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) komanda, kuri kitame pusfinalio mače 92:70 nugalėjo Bjelos "Angelico" (Italija) penketuką.

Mero taurė

Šiauliuose savaitgalį vyko keturių komandų turnyras miesto mero taurei laimėti. Šeštadienį keturių komandų turnyro pusfinalyje Lietuvos krepšinio lygos bronzos medalininkas "Šiaulių" klubas 80:58 (24:18, 15:19, 17:8, 24:13) nugalėjo Kauno "Aisčių" ekipą, o "Nevėžio" krepšininkai 102:81 (27:17, 20:24, 31:20, 24:20) įveikė Latvijos čempionę Rygos "Barons-LMT" komandą.

Pusfinalių nugalėtojai vakar žaidė dėl nugalėtojų taurės, o "Aisčių" ir "Barons-LMT" klubai kovojo dėl trečiosios vietos.