APIE KREPŠINĮ

2010 03 23 0:00

Kuklus lietuvių indėlis

Lenkijos vyrų krepšinio lygos "Žvaigždžių dienos" rungtynėse Pietų rinktinė 108:92 (28:27, 28:20, 26:28, 26:17) nugalėjo Šiaurės komandą su dviem lietuviais. Mantas Česnauskis pralaimėjusiems per nepilnas 25 minutes pelnė 7 taškus, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Šiaurės ekipos vidurio puolėjas Saulius Kuzminskas per 15 su puse minutės taškų nepelnė - prametė tritaškį ir abu dvitaškius, sugriebė 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovo metimą.

Naudingiausiu krepšininku tapo svariai prie Pietų rinktinės pergalės prisidėjęs Michaelas Wrightas - 30 taškų ir 15 atkovotų kamuolių. Tritaškių metimo konkurso nugalėtoju tapo A.Pluta, o dėjimo į krepšį konkurse triumfavo E.Milleris.

Finalo ketvertas - Vilniuje

Paaiškėjo Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono finalinio ketverto vieta bei rungtynių datos. Po penkerių metų pertraukos BBL finalinio ketverto varžybos grįžta į Vilniaus "Siemens" areną. Vilniaus "Lietuvos rytas" pusfinalyje susitiks su Šiaulių "Šiaulių" ir Tartu "Rock" ekipų poros laimėtoja. Kitame pusfinalyje Kauno "Žalgiris" susikaus su Rygos VEF ir Ventspilio "Ventspils" ekipų nugalėtoja.

Pirmasis pusfinalio mačas balandžio 23 dieną bus žaidžiamas 18.30 val., antrasis - 21.00 valandą.

Balandžio 24 dieną kova dėl trečiosios vietos prasidės 17 val., o finalinės BBL čempionato rungtynės numatytos 20 valandą.