Aštuntas Ž.Ilgausko dvigubas dublis

2007 11 22 0:00

Aštuntu šio sezono dvigubu dubliu - pelnė 16 taškų ir po krepšiais sugriebė 12 kamuolių - NBA čempionate pasižymėjo Žydrūnas Ilgauskas, tačiau lietuvio atstovaujamas Klivlendo "Cavaliers" klubas namie 107:111 (31:21, 22:28, 27:35, 27:27) pralaimėjo Milvokio "Bucks" krepšininkams.

Per 34 su puse žaidimo minutės Ž.Ilgauskas pataikė 8 dvitaškius metimus iš 16, blokavo metimą ir triskart suklydo.

Arenos šeimininkų komandoje, kuri Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje yra trečia (penkios pergalės iš 11 galimų), sėkmingiausiai žaidė LeBronas Jamesas - 34 taškai, 7 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai. 26 taškus surinko Danielis Gibsonas, 11 - Drew Goodenas (13 atk. kam.). "Bucks" ekipoje, kuri Centriniame pogrupyje užima antrąją poziciją (penkios pergalės ir keturi pralaimėjimai), rezultatyviausiai rungtyniavo Michaelas Reddas (34 tšk.), Maurice'as Williamsas (20) ir Royalis Ivey (15).

Šia pergale Milvokio krepšininkai nutraukė septynių pralaimėjimų iš eilės seriją "Cavaliers" klubui. Pastarąjį kartą "Bucks" ekipa per tarpusavio mačą varžovus buvo įveikusi 2005 metų gruodžio 10 dieną. Be to, antradienio Milvokio komandos pergalė - pirmoji šį NBA sezoną išvykoje.

Šeštą pergalę iš eilės iškovojo Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupyje (8 pergalės ir 3 pralaimėjimai) tebepirmaujanti Denverio "Nuggets" komanda su Linu Kleiza.

"Nuggets" namie 112:91 (36:25, 36:28, 22:16, 18:22) sutriuškino Rytų konferencijos Centrinio pogrupio autsaiderį Čikagos "Bulls" klubą. Lietuvis nugalėtojams pelnė 8 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir dukart suklydo. Per 26 minutes L.Kleiza prametė visus 3 tritaškius bei pataikė 4 dvitaškius metimus iš 6.

26 taškus nugalėtojams pelnė Carmelo Anthony, 22 - Allenas Iversonas, 13 - Kenyonas Martinas, po 12 - Marcusas Camby (20 atk. kam.) bei J.R.Smithas. "Bulls" komandoje sėkmingiausiai rungtyniavo Joakimas Noah (16 tšk.).

Penktą pergalę iš eilės šventė Dariaus Songailos atstovaujama Vašingtono "Wizards" ekipa. Ji namie 116:101 (24:26, 26:18, 28:24, 18:33) įveikė Filadelfijos "76ers" krepšininkus. Lietuvis nugalėtojams, kurie Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje užima trečiąją vietą, pelnė 12 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo varžovo metimą. Per 27 minutes Darius pataikė 5 dvitaškius iš 11 bei abu baudų metimus.

26 taškus prie pergalės pridėjo Andray Blatche'as, po 19 - Antawnas Jamisonas ir DeShawnas Stevensonas. Iš varžovų, kurie Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje yra ketvirti (trys pergalės ir septyni pralaimėjimai), rezultatyviausiai rungtyniavo Louisas Williamsas (25 tšk.).