Atkrintamosiose pasirodys ir L.Kleiza

2009 04 02 0:00
Mače su "Pistons" Ž.Ilgauskas nedžiugino taiklumu.

Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate antradienį vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrino ir Lino Kleizos klubas, o Žydrūno Ilgausko ekipa pratęsė įspūdingą pergalių seriją.

Užvakar ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo ir į antrąją vietą Vakarų konferencijoje pakilo Denverio "Nuggets" (49 pergalės/26 pralaimėjimai) su L.Kleiza. "Nuggets" namie 111:104 (34:22, 31:30, 19:25, 27:27) nugalėjo Niujorko "Knicks" (29/46) komandą. Lietuvis prie pergalės prisidėjo 13 taškų, 5 po krepšiu atkovotais bei 1 perimtu kamuoliu ir keturiomis pražangomis. Per 16 minučių L.Kleiza pataikė 1 tritaškį iš 3 bei 5 dvitaškius iš 7.

29 taškus arenos šeimininkams pelnė Carmelo Anthony, 18 - Nene Hilario (12 sugriebtų kamuolių).

Devintą nesėkmę per pastarąsias 10 rungtynių patyrusių svečių komandoje sėkmingiausiai rungtyniavo Nate'as Robinsonas (30 tšk.) ir Alas Harringtonas (23 tšk.).

Rekordinę tryliktą pergalę iš eilės šį sezoną iškovojo Rytų konferencijos ir visos NBA lygos lyderis Klivlendo "Cavaliers" (61/13) klubas su Ž.Ilgausku.

Savo arenoje "Cavaliers" krepšininkai 79:73 (12:19, 32:25, 18:14, 17:15) palaužė Detroito "Pistons" (36/38) komandą. Tai buvo jau 36-oji Klivlendo ekipos pergalė savo arenoje per 37 šio sezono rungtynes. 700-ąjį mačą per savo karjerą "Cavaliers" gretose žaidęs Ž.Ilgauskas per 26 minutes pelnė 4 taškus (prametė vienintelį tritaškį bei pataikė vos 2 dvitaškius iš 10), 6 kartus po krepšiais atkovojo kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą ir 5 kartus prasižengė. Klivlendo klubo lyderio LeBrono Jameso sąskaitoje - 25 taškai ir 12 sugriebtų kamuolių.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Richardas Hamiltonas (13 tšk.) ir Allenas Iversonas (11 šk.).