Aukštaitijos derbyje – užtikrinta „Lietkabelio“ pergalė

2015 12 30 20:15
Karolio Kavolėlio nuotrauka

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate ir toliau pergalingai rungtyniauja „Lietkabelio“ krepšininkai. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 91:78 (26:17, 20:23, 26:24, 19:14) įveikė „Pieno žvaigždžių“ ekipą.

Buterlevičius. Pirmajame kėlinyje individualų šou surengė „Liektkabelio“ krepšininkas Simas Buterlevičius. Pastarasis pelnė net 12 taškų, kai likusieji komandos nariai per pirmąjį ketvirtį bendrai pelnė 14.

Pirmoji rungtynių pusė. Minėtojo S.Buterlevičiaus vedini panevėžiečiai nuo pat pirmųjų mačo minučių pradėjo dominuoti aikštelėje ir susikrovė dviženklį pranašumą (23:13). Įpusėjus antrajam ketvirčiui „Pieno žvaigždė“ beveik ištirpdė aikštelės šeimininkų persvarą (31:29). Visgi, tada „Lietkabelis“ surengė spurtą 9:0 ir vėl atitrūko (40:29). Po dviejų kėlinių komandas skyrė 6 taškai – 46:40

Dvigubai. Verta pažymėti, jog per pirmąsias 20 minučių „Lietkabelis“ atliko dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų (12 prie 6) bei perėmė kamuolių (4 prieš 6) nei „Pieno žvaigždės“.

Trys. Mile Iličius, Simas Buterlevičius, Valdas Vasylius, Arnas Labuckas, Steponas Babrauskas, Andryi Agafonovas, Ramone“as Moore“as – visi šie 7 krepšininkai per pirmąją rungtynių dalį atkovojo po 3 atšokusius kamuolius.

Antroji rungtynių pusė. Trečiajame kėlinyje skirtumas buvo sumažėjęs iki 5 taškų (62:57). Tada jau „Lietkabelis“ atsakė dar vienu spurtu, taip padidindamas pasvaliečių deficitą (70:57). Aikštės šeimininkai ir toliau krovėsi pranašumą ir gana lengvai užbaigė rungtynes – 91:78

Vasylius. 203 cm ūgio „Lietkabelio“ krepšininkas Valdas Vasylius pagerino kajeros rezultatyvių perdavimų rekordą. Aukštaūgio sąskaitoje net 8 rezultatyvūs perdavimai.