B. Griffinas vedė „Clippers“ į pergalę Hiustone

2015 05 05 9:11
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Žaisdami be pagrindinio įžaidėjo ir turėję mažiau nei dvi paras poilsio, Los Andželo „Clippers“ krepšininkai nesusidūrė su problemomis. NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijos pirmojoje dvikovoje Doco Riverso auklėtiniai išvykoje 117:101 (19:25, 27:25, 37:27, 34:24) nepaliko vilčių Hiustono „Rockets“ komandai.

Los Andželo ekipą į pergalę vedė Blake'as Griffinas. Puolėjas per 40 minučių pelnė 26 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų, taip surinkdamas antrą trigubą dublį iš eilės.

„Clippers“ nejuto ir pagrindinio įžaidėjo Chriso Paulo trūkumo, kuris praleido dvikovą dėl patemptos šlaunies. Vietą starto penkete užėmęs Austinas Riversas pelnė 17 taškų ir buvo vienas iš penkių komandos žaidėjų, surinkusių bent 17 taškų.

Antroje mačo dalyje dominavusi „Clippers“ komanda pergalingą persvarą susikrovė ketvirto kėlinio viduryje, kai laimėjo atkarpą 12:0.

Spurtą tritaškiu pradėjo Mattas Barnesas, o netrukus Griffinas pataikė vieną baudą, po kurios „Rockets“ strategas Kevinas McHale'as paprašė minutės pertraukėlės.

Po pertraukėlės Barnesas ir Jamalas Crawfordas pridėjo dar po tritaškį, taip priversdami šeimininkų trenerį dar kartą stabdyti rungtynes pertraukėle – 99:88. Spurtą vainikavo J.J. Redicko metimas iš baudos aikštelės.

„Rockets“ prieš šią dvikovą turėjo net 6 laisvas dienas, tuo metu „Clippers“ seriją su „Spurs“ buvo pabaigę vos prieš 48 valandas.

„Rockets“: Dwightas Howardas 22 (10 atk. kam.), Jamesas Hardenas 20 (12 rez. perd.), Trevoras Ariza 17, Pablo Prigioni 11, Jasonas Terry 10.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 26 (14 atk. kam., 13 rez. perd.), Jamalas Crawfordas 21, Mattas Barnesas 20, J.J. Redickas ir Austinas Riversas po 17, DeAndre Jordanas 10 (13 atk. kam., 5 rez. perd., 4 blk.).