Be O.Cooko ir D.Songailos „Lietuvos rytas“ išvykoje nusileido „Uniks“

2014 01 18 22:26

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai tęsia keliones. Šeštadienį Aleksandro Petrovičiaus auklėtiniai išvykoje 62:82 nusileido Kazanės „Uniks“ komandai.

Vilniečiai rungtynes pradėjo tokiu penketu: Zabianas Dowdellas, Renaldas Seibutis, Steponas Babrauskas, Stevanas Jelovacas ir Juanas Palaciosas.

Z.Dowdellas pataikė dvitaškį ir sušvelnino rezultatą iki minimumo - 6:7 (3 min.). Rusai laimėjo atkarpą 5:0 (9:12, 5 min.).

Netrukus aikštėje pasirodė Eimantas Bendžius ir Andreasas Glyniadakis, kurie pakeitė Juaną Palaciosą ir Tautvydą Lydeką. Po pirmojo kėlinio „Uniks“ pirmavo 17:23.

Antrojo ketvirčio pradžia svečiams susiklostė nesėkmingai. Tylą puolime nutraukė G.Oreliko tritaškis - 22:30 (13 min.).

Be O.Cooko ir D.Songailos žaidusi „Lietuvos ryto“ ekipa įpusėjus rungtynėms turėjo 14 taškų deficitą (30:44).

Po didžiosios pertraukos Kazanės klubas toliau krovėsi persvarą (40:62, 27 min.). Taiklūs Z.Dowdello ir R.Seibučio metimai leido aptirpdyti skirtumą 50:68 (33 min.), tačiau „Uniks“ surengė dar vieną spurtą.

E.Bendžius po ilgos petraukos pelnė taškus Jungtinėje lygoje (58:79). Galutinis susitikimo rezultatas - 62:82.

„Lietuvos rytas“: J.Palaciosas - 16, R.Seibutis ir Z.Dowdellas - po 14, E.Bendžius - 6, T.Lydeka - 5, S.Jelovacas ir M.Gecevičius - po 2.

„Uniks“: A.Goudelockas 18, K.Kaimakoglou 16, T.McKee 12.

„Lietuvos rytui“ (8-4) tai buvo antras pralaimėjimas VTB Vieningoje lygoje iš eilės. LKL vicečempionai vis dar užima antrą vietą A grupėje, nusileisdami „Uniks“ (11-1), bet maču mažiau sužaidusį Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (7-4) klubą lenkia tik viena pergale.