„Bulls“ patiesė "Raptors" po pratęsimo

2013 01 17 9:15
Reuters/Scanpix nuotrauka

Devyniolikos taškų deficitą panaikinusi Toronto „Raptors“ (14-25) išplėšė pratęsimą, bet namie 105:107 (22:29, 22:23, 29:27, 27:21, 5:7) pralaimėjo Čikagos „Bulls“ (22-15).

Be traumuotų Lino Kleizos ir Jono Valančiūno kovojusi „Raptors“ trečiojo kėlinio viduryje atsiliko – 57:76. Šeimininkai spurtavo 16:3 ir prieš paskutinį ketvirtį pagerino situaciją – 73:79.

Jame Toronto žaidėjai apsukų nemažino ir, likus 12 sekundžių, Amiras Johnsonas dviem baudomis išlygino rezultatą – 100:100.

Vis dėlto lemiamą dvitaškį per pratęsimą pataikė „Bulls“ puolėjas Luolas Dengas. „Raptors“ atsakymui jis paliko 3,3 sek., bet Jose Manuelio Calderono tritaškis skriejo pro šalį.

„NBA čempionate žaidžiu jau kurį laiką. Žinau, ką galiu ir, ko negaliu padaryti. Per paskutines rungtynių minutes nejaučiu įtampus ir nesijaudinu dėl to, ką atliksiu, kai turėsiu padaryti“, – tvirtino Dengas.

27 taškus pelnęs „Raptors“ gynėjas Alanas Andersonas sužaidė rezultatyviausią karjeros mačą. „Bulls“ prasižengė 30, o „Raptors“ 29 kartus. Dėl išnaudoto pražangų limito trys žaidėjai aikštę paliko anksčiau laiko.

Nuo atsarginių suolelio pakilę „Raptors“ krepšininkai pelnė net 66 taškus, kai varžovai atsakė vos 18.

„Raptors“: Alanas Andersonas 27 (4/9 trit.), Kyle‘as Lowry 26 (7 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 18, Edas Davisas 11.

„Bulls“: Carlosas Boozeris 36 (16/23 dvit., 12 atk. kam.), Luolas Dengas 19 (7 rez. perd.), Joakimas Noah 16 (14 atk. kam.), Richardas Hamiltonas 15, Marco Belinelli 10.

Rungtynių vaizdo reportažas:

D.Motiejūnas toliau "šildo" suolą

Dalase Donatas Motiejūnas nepakilo nuo atsarginių suolelio, o Hjustono „Rockets“ (21-19) ekipa 100:105 (18:29, 26:23, 29:28, 27:25) pripažino „Mavericks“ (17-23) komandos pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje „Rockets“ gynėjai Jamesas Hardenas ir Jeremy Linas pelnė 23 taškus ir suklydo vos 1 kartą. Linas pataikė visus keturis metimus.

Vis dėlto sėkmingas minėtų krepšininkų žaidimas liko Dirko Nowitzki šešėlyje. Per paskutinį ketvirtį vokietis pelnė 10 taškų, pataikydamas svarbias baudas susitikimo pabaigoje.

„Šiose rungtynėse žengėme žingsnį į priekį. „Rockets“ vidutiniškai pelno po 105 taškus ir pagal rezultatyvumą pirmauja lygoje. Mūsų tikslas buvo neleisti varžovams įmesti daugiau nei 100 taškų. Juos kietai stabdėme, kovojome dėl kamuolių, blokavome, kai mums to labiausia reikėjo. Pasirodėme gerai“, –  džiaugėsi „Mavericks“ puolėjas Eltonas Brandas.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 20 (1/8 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Jeremy Linas 19, Chandleris Parsonsas 18, Omeras Ašikas 12 (15 atk. kam.).

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 19 (8 atk. kam.), Shawnas Marionas 18 (9 atk. kam.), O.J. Mayo 18 (8 rez. perd.), Eltonas Brandas 11 (10 atk. kam.).