Buvusios LKL žvaigždės jaunimui neįkandamos

2013 10 23 13:38
Sostinės „Oro navigacijai“ per dvikovą su kauniečiais 18 taškų pelnė 2012-ųjų LKL tritaškių metimų konkurso laimėtojas Ž.Šeštokas. LŽ archyvo nuotrauka

2013-2014 metų DNB LKF taurės turnyro pirmajame etape sužaisti dar dvejos rungtynės. Per juos kelialapius į antrąjį etapą iškovojo Vilniaus „Oro navigacija“ ir „Telšiai“.

Sostinės krepšinio lygos į turnyrą deleguota „Oro navigacija“ savo aikštėje nepaliko vilčių RKL rungtyniaujantiems jauniesiems Sabonio krepšinio centro auklėtiniams. Visą būrį buvusių LKL žaidėjų surinkęs Vilniaus klubas laimėjo rungtynes rezultatu 94:57 (23:8, 30:21, 20:16, 21:12).

Nugalėtojų klausimas per šias rungtynes buvo išspręstas jau pirmajame kėlinyje, kurį patyrę krepšininkai laimėjo net 23:8. „Oro navigacijai“ per mačą su kauniečiais 18 taškų pelnė 2012-ųjų LKL tritaškių metimų konkurso laimėtojas Žygimantas Šeštokas (4/6 trit.), 14 taškų pridėjo Jonas Elvikis (3/4 trit.), po 13 – Rolandas Jarutis (9 rez. p.) ir Rolandas Skaisgirys (5 rez. p.), 9 – Žydrūnas Stankus. Sabonio KC ekipai Mintautas Bulanovas surinko 9 taškus, Justas Vazalis – 8, Martynas Sajus – 7 (9 atk. k.), po 6 – Raimundas Žuklevičius ir Mikita Balabanas.

DNB LKF taurės turnyro antrajame etape „Oro navigacijos“ laukia dar viena komanda iš RKL – „Tauragė“.

Daug atkaklesnė kova vyko Telšiuose. Ten vietos komanda priėmė Kauno SRC ir nugalėjo ją rezultatu 86:72 (22:26, 25:11, 22:17, 17:18). Po pirmojo kėlinio 4 taškų pranašumą turėjo svečiai, kurių ekipoje puikiai rungtynes pradėjo Aidas Kavaliauskas ir Elvinas Kalūginas. Pirmasis per pirmąjį kėlinį pelnė 11 taškų, antrasis – 8. Vis dėlto po pertraukėlės „Telšiai“ sugebėjo prisiderinti prie svečių žaidimo ir netrukus perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Telšių ekipai Karolis Vaškys pelnė 22 taškus, Gediminas Jakštas – 18, Liudas Valantinas ir Rytis Danielius – po 14, Mindaugas Norkus – 9. Kauno ekipoje rezultatyviausi buvo A. Kavaliauskas (17), E.Kalūginas (15), Arūnas Giedraitis (13) ir Justinas Kalnutis (13).

DNB LKF taurės turnyro antrajame etape „Telšiai“ išmėgins jėgas su kita RKL ekipa – Kuršėnų „Granulta-Grafų baldais“.

Paskutinis DNB LKF taurės turnyro pirmojo etapo mačas spalio 24 dieną įvyks Klaipėdoje. Michealsen centro sporto salėje (Kretingos g. 36, Klaipėda) 20.30 val. aikšėje susitiks dvi uostamiesčio komandos – LCC Tarptautinis universitetas ir „Gobana-Lemminkainen“.