"Cavaliers" kelyje geriau nesipainioti

2009 03 31 0:00
Ž.Ilgauskas atakuoja krepšį per "Mavericks" žvaigždę D.Nowitzkį.

Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate Klivlendo "Cavaliers" klubas su Žydrūnu Ilgausku tebešluoja varžovus nuo savo kelio.

Sekmadienį absoliutūs NBA sezono lyderiai "Cavaliers" krepšininkai (60 pergalių/13 pralaimėjimų) savo aikštelėje 102:74 (20:30, 27:19, 30:11, 25:14) sutriuškino aštuntojoje vietoje

Vakarų konferencijoje esančią Dalaso "Mavericks" (43/30) komandą.

Klivlendo ekipa du kėlinius vijosi varžovus, tačiau antrąją rungtynių dalį laimėjo net 30 taškų skirtumu (55:25) ir šventė pergalę.

Jau dvyliktą pergalę iš eilės iškovojęs "Cavaliers" klubas šiame mače suklydo vos 5 kartus.

Ž.Ilgauskas per 27 minutes pelnė 14 taškų, po krepšiais atkovojo 9 kamuolius, išvengė klaidų bei keturiskart prasižengė. "Cavaliers" lyderio LeBrono Jameso sąskaitoje - 24 taškai, 12 rezultatyvių perdavimų ir 2 blokuoti varžovų metimai.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Dirkas Nowitzkis (20 tšk.).

Iki reguliariojo sezono pabaigos likus 9 rungtynėms, Ž.Ilgausko komanda absoliučioje lygos įskaitoje lenkia ir Vakarų konferencijos lyderius Los Andželo "Lakers" (58/15).

Rytų konferencijos autsaideris Vašingtono "Wizards" (17/58) su Dariumi Songaila išvykoje 115:124 (28:30, 24:29, 24:33, 39:32) nusileido vienuoliktojoje pozicijoje Rytuose esančiai Indianos "Pacers" (31/43) komandai. "Wizards" puolėjas D.Songaila dėl patemptų kaklo sausgyslių praleido ir šias rungtynes. 31 tašką svečiams pelnė ir 13 kamuolių atkovojo Caronas Butleris, 29 įmetė Antawnas Jamisonas. Šeimininkų ekipoje sėkmingiausiai žaidė Danny Grangeris (31 tšk.) ir Brandonas Rushas (29 tšk. ir 10 atkovotų kamuolių).