"Cavaliers" pamiršo pergalių skonį

2007 12 10 0:00

Šeštą pralaimėjimą iš eilės NBA čempionate patyrė ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje užimanti Žydrūno Ilgausko atstovaujama Klivlendo "Cavaliers" (9 pergalės ir 12 pralaimėjimų) ekipa.

Šeštadienį svečiuose "Cavaliers" 93:96 (26:25, 25:26, 17:18, 25:27) turėjo pripažinti ketvirtojoje pozicijoje Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje esančios Šarlotės "Bobcats" (7/11) pranašumą. Penktas rungtynes iš eilės dėl rankos piršto traumos praleido Klivlendo lyderis LeBronas Jamesas. Lietuvis per 34 minutes savo klubui pelnė 8 taškus (2-3/7, 1-2/3), atkovojo 7 kamuolius, blokavo 4 varžovų metimus ir 3 kartus suklydo. Iš nugalėtojų, kuriems pavyko nutraukti septynių iš eilės nesėkmių NBA lygoje seriją, sėkmingiausiai žaidė Geraldas Wallace'as (22 tšk.).

Dešimtą nesėkmę per devynioliktas rungtynes patyrė Vašingtono "Wizards" su Dariumi Songaila, namuose 107:122 (26:30, 29:31, 21:40, 31:22) nusileidusi Fynikso "Suns" krepšininkams. Lietuvis per 13 minučių pelnė 4 taškus (2-2/4), perėmė vieną kamuolį ir kartą suklydo. Iš nugalėtojų, kurie iškovojo penktąją pergalę iš eilės,

sėkmingiausiai žaidė Amare'as Stoudemire'as (27 tšk.). Vašingtono klubas NBA lygos Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje tebėra antras.

Antrąją pergalę iš eilės iškovojo Lino Kleizos atstovaujamas Denverio "Nuggets" klubas, namuose 101:97 (34:34, 25:13, 18:31, 24:19) įveikęs Sakramento "Kings" krepšininkus. Lietuvis per 26 minutes surinko 9 taškus (2-2/6, 3-1/2, 1-2/3), sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei 4 kartus suklydo.

"Nuggets" su 13 pergalių ir 8 pralaimėjimais Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupio lyderio poziciją dalijasi su Jutos "Jazz" klubu.