"Cavaliers" tebesiautėja

2008 12 12 0:00

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariajame sezone ir toliau pergalingai žygiuoja Klivlando "Cavaliers" ekipa su Žydrūnu Ilgausku.

Svečiuose Rytų konferencijos Centrinio pogrupio lyderiai "Cavaliers" krepšininkai (19 pergalių/3pralaimėjimai) 101:93 (25:28, 23:18, 36:19, 17:28) įveikė Rytų konferencijos Atlanto pogrupio autsaiderę Filadelfijos "76ers" (9/13) komandą.

Lietuvis per 23 minutes pelnė 9 taškus, po krepšiais atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, penkiskart suklydo bei dukart prasižengė. 29 taškais prie pergalės prisidėjo LeBronas Jamesas, 27 - Maurice'as Williamsas. Arenos šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Andre Iguodala (27 tšk.), Andre Milleris ir Lou Williamsas (po 22).

Tai buvo jau 10-oji "Cavaliers" pergalė iš eilės ir 17-oji per paskutines 18 rungtynių.

Ketvirtadienio naktį pergale džiaugėsi ir Lino Kleizos ekipa Denverio "Nuggets" (15/7). Vakarų konferencijos Šiaurės vakarų pogrupio lyderiai namie 116:105 (22:30, 22:26, 40:22, 32:27) įveikė ketvirtąją vietą pogrupyje užimančią Minesotos "Timberwolves" (4/17).

Lietuvio indėlis pergalei per 15 minčių - 4 taškai ir kartą perimtas kamuolys. Net 45 taškus į svečių krepšį įmetė ir 11 kamuolių sugriebė Carmelo Anthony. Jis pakartojo absoliutų NBA lygos vieno kėlinio rezultatyvumo rekordą, per trečiąjį pelnydamas 33 taškus.

Septintą nesėkmę iš eilės patyrusių "Timberwolves" krepšininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Alas Jeffersonas ir Randy Foye'as (po 26 tšk.).