Čempionių komanda pralaimėjo Marijampolės krepšininkėms

2014 10 17 18:12
LMKL nuotrauka

Vilniaus "Kibirkšties-VIČI" moterims nepavyko iškovoti antrosios pergalės 2014-2015 metų sezono Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL).

Titulą ginančios sostinės krepšininkės Marijampolėje 68:98 (16:28, 15:30, 20:17, 17:23) pralaimėjo vietos komandai "Sūduva". Po dviejų šalies čempionato turų "Kibirkštis-VIČI" yra iškovojusi vieną pergalę ir patyrusi vieną nesėkmę.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos taikliomis atakomis (4:4), tačiau jau ketvirčio viduryje aikštės šeimininkės įgijo 8 taškų pranašumą (6:14). Kibirkšties-VIČI" legionierių pastangomis skirtumą pavyko sumažinti (10:14), tačiau paskutinėmis ketvirčio minutėmis Vilniaus krepšininkių deficitas tapo dviženklis (12:24).

Antrame kėlinyje "Kibirkšties-VIČI" merginos ir toliau strigo puolime, o sėkmingai atakavusios "Sūduvos" krepšininkės didino skirtumą. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 27 taškai (31:58).

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo "Kibirkšties-VIČI" krepšininkės, kurios šiek tiek priartėjo prie varžovių (40:62). Ketvirčio viduryje žaidimas vėl išsilygino, o per paskutines kėlinio minutes sostinės klubo žaidėja Daugilė Šarauskaitė pelnė 4 taškus iš eilės ir po pusvalandžio kovos komandas skyrė 24 taškai (51:75).

Pagal panašų scenarijų klostėsi ir paskutinis rungtynių kėlinys. Aikštės šeimininkes šiek tiek sutrikdė gynėjos Santos Okockytės trauma, tačiau Vilniaus klubas vis tiek pralaimėjo 68:98.

Šiame mače "Kibirkšties-VIČI" komandoje nežaidė po operacijos sveikstanti vidurio puolėja Ieva Šimkutė ir serganti puolėja Akvilė Vitunskaitė.

Kitas rungtynes "Kibirkšties-VIČI" merginos žais spalio 21-ąją Vilniuje su Klaipėdos komanda "Fortūna", o "Sūduva" tą pačią dieną stos prieš "Šiaulių-Universiteto" krepšininkes.