CSKA revanšavosi R.Kurtinaičio aukletiniams

2013 05 26 19:53
R.Kurtinaitis LaPresse/Scanpix nuotrauka

Maskvos CSKA komanda atsitiesė po patirto smūgio ir perėmė namų aikštelės pranašumą VTB Vieningosios lygos pusfinalio serijoje Ettore Messinos auklėtiniai išvykoje 74:72 (27:23, 15:11, 17:20, 15:18) palaužė Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ ekipą.

Šiuo metu serijos iki trijų pergalių rezultatas lygus 1-1, o trečioji ir ketvirtoji dvikova vyks CSKA arenoje.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui svečiai turėjo solidų 9 taškų pranašumą (69:60), tačiau po minutės pertraukėlės grįžę „Chimki“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki vieno metimo skirtumo (72:74).

Per likusias dvi mačo minutes nė viena komanda nesugebėjo pasižymėti – CSKA ir „Chimki“ po sykį suklydo ir prametė po du metimus.

Ketvirtajame kėlinyje blauzdos traumą patyrė Milošas Teodosičius, kuris nebaigė rungtynių.

„Chimki“: Vitalijus Fridzonas 16, Paulas Davisas 15, Kelvinas Riversas 13, Zoranas Planiničius 13, Sergejus Monia 8 (9 atk. kam.).

CSKA: Vladimiras Micovas 16, Milošas Teodosičius 15, Andrejus Vorontsevičius 10, Viktoras Chriapa 9, Aaronas Jacksonas 9, Nenadas Krstičius 8.