CSKA sumindė „Panathinaikos“

2014 04 18 21:18

Keturiolika taškų be atsako antrajame kėlinyje pelniusi Maskvos CSKA komanda įtikinamai laimėjo antrąsias Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes. Ettore Messinos auklėtiniai namie 77:51 (21:19, 18:6, 11:14, 27:12) nepaliko vilčių Atėnų „Panathinaikos“ komandai ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Trečiosios serijos rungtynės pirmadienį vyks Atėnuose.

CSKA atitrūko antrajame kėlinyje, kai septynių minučių atkarpą laimėjo 14:0 ir įgijo triuškinamą pranašumą – 35:19. „Panathinaikos“ per likusį laiką nebuvo sumažinę atsilikimo iki vienženklio skaičiaus.

„Panathinaikos“ gretose Jonas Mačiulis žaidė 27 minutes, pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

CSKA: Sonny Weemsas 23, Vladimiras Micovas 12, Nenadas Krstičius 10, … Viktoras Chriapa 4 (11 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Panathinaikos“: Roko Ukičius 15, Loukas Mavrokefalidis 8, Jamesas Gistas 6.