D. Logano šou apakino „Nevėžį“

2016 09 22 20:47

Vilniaus „Lietuvos rytas“ pergalingai pradėjo naująjį „Tete-a-Tete Casino-LKL“ sezoną. Vilniečiai antroje rungtynių pusėje pranoko Kėdainių „Nevėžį“ 89:70 (18:14, 21:18, 30:19, 20:19).

Intriga. „Lietuvos ryto“ pergalė buvo sunkesnė, nei galėjo pasirodyti. Trečiojo kėlinio viduryje „Nevėžis“ dar buvo priekyje 49:48. Bet tai, panašu, supykdė „Lietuvos ryto“ krepšininkus. Pyktį sostinės krepšininkai vertė įspūdingu spurtu 21:2, po kurio trečiąjį kėlinį Tomo Pačėso auklėtiniai užbaigė pirmaudami 69:51.

Herojus. Šio spurto metu „Lietuvos ryto“ gynėjas Davidas Loganas pelnė 12 taškų. Iš viso jo sąskaitoje buvo net 32 taškai, kuriuos jis pelnė per tris kėlinius.

33 metų amerikietis vos per 27,5 minutės pataikė net 6 tritaškius iš 9 ir 7 dvitaškius iš 9 bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausi. „Lietuvos rytas“: D.Loganas 32 (7 rez. perd.), D.Gailius 10, A.Gudaitis 9 (9 atk. Kam.), R.Giedraitis 8, A.Fisheris 7.

„Nevėžis“: J.Sinica 23 (5/7 trit.), T.Prostranas 12 (6 rez. perd.), J.Love 9, K.Petrukonis 8.