D. Motiejūnas Denveryje atrodė galingai

2015 12 15 9:58

Donatas Motiejūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, bet tai nepadėjo jo ekipai iškovoti pergalės. Hjustono „Rockets“ (12–13) išvykoje 108:114 (22:36, 36:18, 24:34, 26:26) nusileido Denverio „Nuggets“ (9–15).

Motiejūnas aikštėje praleido 22 minutes ir per jas pelnė 19 taškų (4/7 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus prasižengė ir kartą suklydo.

„Rockets“ ketvirto kėlinio pabaigoje spurtavo 18:4 ir panaikino 16 taškų deficitą, priartėdami nuo 90:106 iki 108:110.

Jasonas Terry galėjo rezultatą ir persverti, tačiau nepataikė iš toli būdamas visiškai laisvas, kai iki dvikovos pabaigos tebuvo likusios 15 sekundžių.

„Nuggets“ tada realizavo baudas ir įtvirtino pergalę.

Tai buvo trečia ir paskutinė šių komandų tarpusavio dvikova šį sezoną. Visose jose pergales iškovojo „Nuggets“, taip ketvirtą kartą istorijoje „sausai“ laimėdama šių komandų sezono tarpusavio seriją.

Motiejūnui tai buvo vos penktos sezono rungtynės. Pirmose dvejose nepelnęs nė taško, o trečiosiose pirmą kartą po nugaros traumos įmetęs į krepšį, praėjusiame susitikime aukštaūgis buvo surinkęs 11 taškų.

„Nuggets“: Willas Bartonas 23 (9 atk. kam.), Gary Harrisas 21, Danilo Gallinari 15 (7 rez. perd., 5 atk. kam.), Joffrey Lauvergne 14 (11 atk. kam.), Kennethas Fariedas 11 (9 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 24 (6 rez. perd.), Donatas Motiejūnas 19, Trevoras Ariza 16, Patrickas Beverley 14 (8 rez. perd.), Dwightas Howardas ir Marcusas Thorntonas po 13.